Ražošana

Mērķis - ražot sarežgītākas un dārgākas iekārtas, ar kurām var vairāk nopelnīt

Kristīne Stepiņa, 03.10.2016

Ivars Upmalis

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Metālapstrādes uzņēmuma SIA Aisis mērķis ir ražot sarežgītākas un dārgākas iekārtas, ar kurām var vairāk nopelnīt; investēs ražošanas automatizēšanā, pirmdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

SIA Aisis ražo iekārtas no nerūsējošā tērauda pārtikas, ķīmijas un farmācijas rūpniecībai, enerģētikas un vides uzņēmumiem. Tās ir nestandarta iekārtas, kas individuāli tiek izstrādātas un izgatavotas katram konkrētajam pasūtītājam, kas ir gan inženieru kompānijas, gan gala patērētāji. Uzņēmuma pamatprodukcija ir nerūsējošā tērauda tvertnes tilpumā līdz 250 tūkstošiem litru. 80% produkcijas tiek eksportēta.

SIA Aisis darbību Iecavas novadā sāka 2008. gadā, uzbūvējot ražotni, kurā tika investēti aptuveni 5 miljoni eiro. Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējums bija aptuveni viens miljons eiro. Sabiedrības valdes priekšsēdētājs Ivars Upmalis stāsta, ka investīcijas uzņēmums plāno atpelnīt tuvākajos trijos gados.

«Par spīti visam, kas notiek apkārt – ģeopolitiskajai situācijai, valsts attieksmei pret uzņēmējdarbību, mums klājas labi. Pērn uzņēmuma apgrozījums bija aptuveni 3,6 miljoni eiro liels. Šīgada rezultāti būs līdzīgi,» viņš prognozē.

Visu rakstu Spēlē uz lielā laukuma lasiet 3. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru