Mikrotīkls ziedo miljonu eiro Latvijas Universitātei

2016. gada 27. septembris plkst. 13:13
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Latvijas Universitāte (LU) saņēmusi kārtējo ziedojumu dabaszinātņu un medicīnas projektiem no uzņēmuma Mikrotīkls, kurš šoreiz augstskolai ziedojis vienu miljonu eiro, informē LU Fonda pārstāve Nataļja Ņemčenko.

Pateicoties uzņēmuma ziedojumam 2015. gada nogalē, LU Fonds šogad ir atbalstījis 12 Universitātes projektus par kopējo summu 424 tūkst. eiro.

«Ziedojums uzliek lielu atbildības sajūtu un dod stimulu un enerģiju saskatīt plašākus apvāršņus, lai mēs varētu kādu dienu lepoties ar Nobela prēmijas cienīgiem zinātniekiem un viņu atklājumiem. LU Fonds un LU vadība ar prieku un no sirds pateicas uzņēmumam par šo dāsno ziedojumu un gādās, lai tā izlietošana dotu maksimāli lielu efektu studiju vides uzlabošanai un pētniecības kvalitātei Latvijas Universitātē,» par saņemto atbalstu saka LU Fonda izpilddirektore un valdes locekle Laila Kundziņa-Zvejniece.

Kopējā mecenāta Universitātei saziedotā summa ir 1,5 miljoni eiro, kas padara SIA Mikrotīkls par vienu no lielākajiem LU atbalstītājiem un LU Fonda platīna mecenātu.

 

Dalies ar šo rakstu