Milda sāk iekarot Azerbaidžānas tirgu

2011. gada 10. novembris plkst. 12:22
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Dārzeņu pārstrādes uzņēmums SIA Milda KM novembra sākumā uz Azerbaidžānu nosūtījusi pirmo eksporta kravu.

Kopumā nosūtītas vairāk nekā 6000 majonēzes un 10 000 tomātu mērces, kas ir aptuveni 7 tonnas Mildas ražotu pārtikas produktu.

Kā informē uzņēmuma direktors Andris Brikšķis: «Azerbaidžānas tirgus ir ļoti vilinošs – liels, ar labu pirktspēju un garšas izjūtu, kas līdzīga mūsējai, tādējādi atvērts Latvijā ražotu pārtikas produktu importam. Lai atbalstītu produktu pārdošanas uzsākšanu jaunajā tirgū, piedalāmies LIAA rīkotajās Latvijas dienās Azerbaidžānā, kuru ietvaros Azerbaidžānā Baku centrālajās tirdzniecības vietās tiks tirgoti Latvijas ražotāju produkti, īpaši marķētos plauktos. Paralēli produktu tirdzniecībai mēneša ietvaros notiks virkne kultūras pasākumu.»

Novembra pirmajā nedēļā kompānijas vadība noslēgusi savstarpējās sadarbības līgumu par eksportu uz Krievijas tirgu. Šobrīd tiek formēts pirmais pasūtījums un kārtotas visas ar to saistītās formalitātes. Līdz ar eksporta tirgu paplašināšanos, novembrī Mildas eksports sasniedzis 35% no Mildas produktu klāsta. Eksporta apgrozījums, salīdzinoši pret 2010.g., audzis par 55%.

Līdz šim Milda veiksmīgi darbojusies Baltijas valstīs, Lielbritānijā, Īrijā un Vācijā. Par 2011.gada galveno sasniegumu esošajos eksporta tirgos kompānijas vadība uzskata faktu, ka šobrīd Mildas produkcija ir pārstāvēta visos lielākajos Baltijas tirdzniecības tīklos.

Dalies ar šo rakstu