Miljardieris: Kad cilvēki ir laimīgi un pārliecināti, ka viss ir kārtībā, tad parasti notiek kas slikts

2018. gada 24. janvāris plkst. 12:50
Autors: Dienas Bizness
Sadaļa: Investors
Dalies ar šo rakstu

Parādi, ģeopolitiskā situācija, negaidīti notikumi pasaulē un kopējā laimes sajūta – tie ir aspekti, kas patlaban satrauc privātā kapitāla guru, miljardieri Deividu Rubenšteinu.

Carlyle Group līdzdibinātājs uzsvēris Davosas foruma laikā uzsvēris«Patlaban, manas lielākās bažas ir par to, ka lielākā daļa cilvēku uzskata, ka šajā gadā visdrīzāk nav gaidāma recesija, un arī nākamajā gadā tās varētu nebūt. Parasti, kad cilvēki ir ļoti laimīgi un pārliecināti, notiek kas slikts,» viņš brīdinājis.

«Esmu satraucies, jo patlaban valda uzskats, ka mums nav recesijas problēmas pasaulē, un visiem veicas labi. Parasti kopējais uzskats ir aplams, un tā tas varētu būt arī šajā gadījumā,» viņš teicis.

Pēc miljardiera domām, valdību parāda līmenis ir nedaudz par lielu, un visdrīzāk tām nav pārāk daudz programmu, lai samazinātu tās. Tādēļ cilvēki atjēgsies un sacīs, ka ASV valdībai ir 20 triljonu dolāru parāds un saistības, kuras ir grūti segt.

Tāpat viņš bažījoties par ģeopolitiskajiem aspektiem, ko patlaban nevar novērtēt, tajā skaitā, tādu gadījumu kā 9/11 notikšana vai pandēmijas un konflikti, kuros iesaistīta Irāna, Krievija un Ķīna.

Dalies ar šo rakstu