Miljonu investīcijas ļaus strādāt efektīvāk

2017. gada 26. janvāris plkst. 7:15
Dalies ar šo rakstu

Pēc jaunā loģistikas centra izveides viens no lielākajiem mazumtirgotājiem Baltijā Rimi Latvia kļūs efektīvāks un produktīvāks, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Projekta realizācija ļaus izveidot aptuveni 600 jaunas darba vietas, palielināt preču apgrozījumu Latvijā un Baltijā, kā arī pozitīvi ietekmēs Latvijas tautsaimniecību. Rīga izvēlēta ģeogrāfiskā novietojuma dēļ, kā arī tamdēļ, ka Rīgā paredzētas nekustamā īpašuma nodokļa atlaides investīcijām loģistikas infrastruktūrā.

Šīs būs vērienīgākais investīciju projekts Baltijas valstīs visā pastāvēšanas laikā un viens no ievērojamākajiem investīciju projektiem Latvijai kopumā, šādi loģistikas centra izveidi vērtē Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais. Trešdien projekta prezentācijā V.Turlais atklāja, ka tuvāko četru gadu laikā Latvija kļūs par centrālo Baltijas valstu loģistikas centru. Kopējās projekta investīcijas ir 75 miljoni eiro, ko uzņēmums ieguldīs mūsdienīga loģistikas centra un ražošanas sektora būvniecībā. Plānotās investīcijas ir 15 % no visu ārvalstu tiešo investīciju apjoma loģistikas nozarē Latvijā 2015. gadā.

Pēc Rimi loģistikas centra paplašināšanas esošās uzņēmuma noliktavas telpas Rīgā, A. Deglava ielā būs par 42,6 tūkstošiem kvadrātmetru lielākas un kopumā sasniegs 69 tūkstošus kvadrātmetrus – tā būs būs lielākā ēka, kas uzbūvēta neatkarīgās Latvijas laikā. Salīdzinājumam – tā būšot lielāka par LNB ēku.

Visu rakstu Miljonu investīcijas ļaus strādāt efektīvāk lasiet ceturtdienas, 26.janvāra laikrakstā Dienas Bizness!

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi