Modernizēts kārtējais dīzeļvilciens

2007. gada 05. jūlijs plkst. 13:24
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Šodien Rīgas centrālajā stacijā tika prezentēts modernizētais dīzeļvilciens ar paaugstinātu komforta līmeni un numurētām sēdvietām, kas ir kārtējais posms pasažieru pārvadājumu kvalitātes uzlabošanā. Modernizētais dīzeļvilciens kursēs maršrutā Rīga – Liepāja; Rīga – Rēzekne, informē AS Pasažieru vilciens preses sekretārs Ģirts Timrots.

Vilcienā katram pasažierim ir izveidota individuāla, numurēta sēdvieta. Kopumā vilcienā ir 210 sēdvietas. Divi vagoni aprīkoti ar TV ekrāniem, un pasažieru ērtībai vilcienā uzstādīts arī kafijas automāts.

A/s Pasažieru vilciens valdes priekšsēdētāja Linda Baltiņa: "Pagājis nedaudz vairāk kā viens mēnesis, kad mēs prezentējām iepriekšējo modernizēto dīzeļvilcienu, tādēļ ir divtik patīkami palaist līnijā šo modernizēto dīzeļvilcienu, kas ir kārtējais solis ritošā sastāva atjaunošanā. Lai gan vilcienu modernizācija ir laikietilpīgs un dārgs process, tas soli pa solim tiek realizēts, lai pasažieriem nodrošinātu patīkamāku braukšanu un mēs tuvotos Eiropas līmenim."

Valsts a/s Latvijas dzelzceļš valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis: "Katrs papildinājums pasažieru vilcienu parkam ir kaut neliels, bet mērķtiecīgs solis programmai nomainīt morāli un tehniski novecojušo aprīkojumi pret jaunu, mūsdienīgu tehniku. Jau tuvākajā nākotnē vecais ritošais sastāvs ir pilnībā jānomaina, lai apmierinātu pieaugušo pieprasījumu pēc dzelzceļa pasažieru pārvadājumiem."

A/s Pasažieru vilciens izveidota 2001. gadā, no VAS Latvijas dzelzceļš nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir iekšzemes dzelzceļa pasažieru pārvadājumi. Pērn a/s Pasažieru vilciens pakalpojumus izmantoja 27,423 miljoni pasažieru.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām