Money Express iegādājies kompāniju Transferta

2017. gada 21. augusts plkst. 11:39
LETA
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

SIA Money Express iegādājusies naudas pārvedumu kompāniju SIA Transferta, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas pārstāvji.

Money Express pārstāvji informēja, ka 2017.gada 15.augustā ir pabeigts darījums, kura ietvaros Money Express iegādājusies 100% Transferta kapitāldaļu.

«Mēs plānojam saglabāt zīmolu Transferta, lai turpinātu attīstīties ar šo vārdu. Mūsu jaunā sistēma apvienos visas naudas pārvedumu sistēmas, kuras mēs pašlaik piedāvājam, vienā IT risinājumā. Šis risinājums uzlabos klientu apkalpošanas efektivitāti (..). Tuvākajā nākotnē mēs plānojam paplašināt mūsu partneru aģentu tīklu Latvijas teritorijā un Igaunijā, kur mūsu kompānijai patlaban pieder uzņēmums ME Company, kas arī strādā ar tirdzniecības zīmi Money Express,» sacīja Money Express valdes loceklis Nikolajs Timofejevs.

Transferta nodrošināja Ria, KoronaPay, Unistream, Contact un Leader sistēmu pakalpojumus Latvijā, savukārt Money Express Latvijā līdz šim pārstāvēja visas minētās sistēmas, kā arī Moneygrm, Blizko un ir Lietuvas maksājumu sistēmas Paysera aģents Latvijā.

«Tādējādi Money Express ir nostiprinājusi savu pozīciju šajā tirgus segmentā,» uzsvēra kompānijā, piebilstot, ka šobrīd Latvijā vēl Meridian Trade Bank piedāvā Unistream un Contact pakalpojumus, bet Norvik banka piedāvā Unistream pakalpojumus.

2016.gadā Money Express apgrozījums bija 616 019 eiro, bet peļņa bija 38 176 eiro. Savukārt Transferta apgrozījums pagājušajā gadā bija 245 030 eiro un kompānija cieta zaudējumus 41 792 eiro apmērā. Abas kompānijas ir reģistrētas Finanšu un kapitāla tirgus komisijā kā maksājumu iestādes.

Money Express izveidota 2010.gadā. Kompānijas lielākie īpašnieki ir Ukrainas pilsonis Sergejs Naidons (60%) un Krievijas pilsone Viktorija Matuleviča (40%).

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām