Muitas kriminālpārvaldes priekšniekam liedz komunicēt ar presi

2011. gada 06. maijs plkst. 9:28
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Muitas kriminālpārvaldes vadītājam Marjanam Burijam, kurš nesen paziņoja par pastāvošu apdraudējumu «gadiem veidotas un efektīvi strādājošas pretkontrabandas sistēmas funkcionēšanai», aizliegts pašam komunicēt ar presi.

Kā rāda portāla pietiek.com rīcībā esošs fragments no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) iekšējās elektroniskā pasta sarakstes, VID ģenerāldirektore Nelija Jezdakova aizliegusi M.Burijam sniegt interviju Neatkarīgajai Rīta Avīzei.

VID Sabiedrisko attiecību daļa nav sniegusi atbildi uz jautājumu, vai taisnība, ka M.Burijam VID ģenerāldirektore aizliegusi runāt ar medijiem, vai šis aizliegums attiecas uz visiem medijiem jeb tikai uz atsevišķiem, un kāds šim aizliegumam ir iemesls.

Tikmēr pietiek.com zināms, ka M.Burija pēdējā laika publiskie izteikumi un nostāšanās pret VID ģenerāldirektora vietnieka muitas jomā un Muitas pārvaldes direktora Tāļa Kravaļa plāniem apjomīgi reorganizēt un faktiski likvidēt Muitas kriminālpārvaldi VID iekšienē un arī ārpus dienesta ir radījuši plašu rezonansi.

Pietiek.com rīcībā nonākuši arī divu iespējamo reformu variantu uzmetumi, kuriem kopējs ir viens – abos variantos Muitas kriminālpārvalde tiek likvidēta pilnībā vai arī saglabā tikai niecīgu daļu no savām pašreizējām funkcijām.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām