Naudu Stradiņa slimnīcas otrai kārtai prasīs no budžeta

2016. gada 28. septembris plkst. 7:00
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Iecerēts, ka līdzekļi, kas nepieciešami Stradiņa slimnīcas otrās kārtas būvniecībai, tiks piešķirti no valsts budžeta, bet pēc projekta pabeigšanas Eiropa tos atmaksās, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

VSIA Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca jaunā A korpusa pirmās kārtas iekšdarbi rit pilnā sparā, un, kā iepriekš norādīja pilnsabiedrības SBRE projektu vadītājs Valdis Koks, oktobrī tiks pabeigti būvdarbi. Tomēr, kā uzsver slimnīcas vadība, ārsti un būvnieki, šī nav galvenā projekta daļa, jo tajā atradīsies tikai ambulatorā daļa, internās medicīnas klīnika un laboratorija. Savukārt operāciju bloks, dzemdību nodaļa, neatliekamās medicīnas centrs u.c, ir plānoti jaunā korpusa otrajā būvniecības kārtā.

Ja par to, ka pirmā kārta tiks pabeigta, šaubu vairs nav, tad ap otrās projekta kārtas realizāciju jau ilgāku laiku virmo kaislības. Šobrīd ir saprotams, ka projekts tiks realizēts, bet neatbildēti ir jautājumi, kad tas notiks un par kādiem līdzekļiem, proti, vai patiesi izdosies piesaistīt Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus slimnīcas otrā kārtas realizācijai.

Visu rakstu Naudu Stradiņiem prasīs no budžeta lasiet trešdienas, 28.septembra laikrakstā Dienas Bizness!

 

Dalies ar šo rakstu