Nedēļas nogalē slēgs satiksmi Ķeguma ielas un Biķernieku ielas krustojumā

2007. gada 07. novembris plkst. 9:19
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Sakarā ar SIA Binders iesniegumu par asfaltēšanas darbiem Ķeguma ielas un Biķernieku ielas krustojumā (7.maršruta trolejbusu galapunktā) ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka 10. un 11.novembrī tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ķeguma ielas un Biķernieku ielas krustojumā (7.maršruta trolejbusu galapunktā), informēja Rīgas dome.

SIA Binders uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu transporta piebraukšanu dzīves vietai vai uzņēmumam, operatīvā transporta kustību un nakts kalpotāju trolejbusa caurbraukšanu lokā plkst. 1.40 un plkst. 2.40.
Transportlīdzekļu satiksmi Ķeguma ielas un Biķernieku ielas krustojumā var atjaunot pirms rīkojumā minētā laika, ja darbi tiek pabeigti ātrāk.

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots 10. un 11.novembrī organizēt 7.maršruta trolejbusu satiksmi no Āgenskalna līdz galapunktam Mežciems un atpakaļ un nodrošināt informācijas izvietošanu pieturvietās par izmaiņām maršrutā.


 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām