Tirdzniecība un pakalpojumi

Neste Latvija apgrozījums audzis par 14,7%

Žanete Hāka, 30.05.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Degvielas mazumtirgotāja SIA Neste Latvija apgrozījums palielinājies par 14,72%, sasniedzot 209,65 miljonus latu, liecina Lursoft dati.

Līdz ar apgrozījuma kāpumu palielinājusies arī degvielas mazumtirgotāja peļņa - par 75,33%. Pārskata gadu uzņēmums noslēdzis ar 3,889 miljonu latu peļņu pēc nodokļu nomaksas, kas tiks novirzīta iepriekšējos gados gūto zaudējumu segšanai.

Pērn pabeigts 2011.gada septembrī uzsāktais Neste Oil zīmola ieviešanas process. Zīmola ieviešanas process uzņēmumam izmaksājis vairāk nekā 1,4 miljonus latu. 2012.gadā SIA Neste Latvija arī paplašinājis savu degvielas uzpildes staciju tīklu, atverot jaunas automātiskās degvielas uzpildes stacijas Liepājā un Cēsīs, kā arī dīzeļdegvielas uzpildes staciju Rīgā.

Nākotnē uzņēmums iecerējis paplašināt savu automātisko degvielas uzpildes stacijas tīklu, kā arī nostiprināt savas pozīcijas degvielas mazumtirdzniecības tirgū.

Uzņēmums iekļauts Lursoft un laikraksta Dienas Bizness veidotajā Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 sarakstā, pēc 2011.gada apgrozījuma ieņemot 15. vietu.