Nissan laidīs klajā apkārtskata monitoru

2007. gada 07. novembris plkst. 13:37
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Nissan Motor Co., Ltd. laidīs klajā pasaulē pirmo apkārtskata monitoru, kas autovadītājam nodrošināšot skatu uz automašīnu un tās apkārtni reālajā laikā “no putna lidojuma”, informēja kompānijas pārstāvji Latvijā.

Japānā apkārtskata monitors vispirms tiks uzstādīts jaunajā Elgrand, un ir paredzēts, ka tas notiks nākamā mēneša beigās. Šī tehnoloģija tiks piedāvāta arī ASV tirgū, kur šajā decembrī apkārtskata monitors tiks uzstādīts visos jaunajos Infiniti EX35.    

Kā Db.lv pastāstīja Nissan pārstāvis Lauri Levo, Nissan patlaban meklē veidus, kā ieviest jauno produktu arī citos tirgos, tai skaitā Baltijas valstīs, taču pagaidām viņš nevarot pateikt, kad tieši šis produkts būs pieejams Latvijas iedzīvotājiem.

Apkārtskata monitora sistēmā ir sintezēts skats uz automašīnu un tās apkārtni no “putna lidojuma”, kas uzņemts, izmantojot četras īpaši plata leņķa (180 grādu) kameras, kuras ir uzstādītas automašīnas priekšpusē, sānos un aizmugurē. "Apkārtskata monitors ir īpaši noderīgs, novietojot automašīnu, jo tas autovadītājam ļauj viegli un precīzi iestūrēt autostāvvietā," skaidro kompānija.  

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām