Nissan Tokijā prezentēs vairākus konceptauto, tai skaitā PIVO 2 un Intima

2007. gada 10. oktobris plkst. 14:52
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Gaidāmajā Tokijas automašīnu izstādē (sāksies 26.oktobrī) uzņēmums Nissan Motor Co., Ltd. iepazīstinās ar četrām izstādes automašīnām, kurās piedāvātas jaunas idejas nākotnes modeļiem, liecina kompānijas sniegtā informācija medijiem. 

Četru konceptauto vidū ir Pivo 2, kas piedāvā jaunu saikni starp transportlīdzekli un vadītāju, un Round Box, jauniešiem paredzēts kompakts kabriolets.

Izstādē Nissan iepazīstinās arī ar uzņēmuma Izpētes un attīstības (R&D) nodaļas nākotnes vīziju, kas īpaši pievēršas vides saudzēšanas un drošības palielināšanai.  Izstādes modeļi ir aprīkoti ar kompaktu litija jonu akumulatoru tehnoloģiju, kompaktu 3D motoru un jauno motora pārsega pacelšanās funkciju, kā arī virkni citu modernu sistēmu.

Pārskats par galvenajiem izstādes modeļiem:

PIVO 2

Salonu var pagriezt par 360 grādiem, un priekšējām durvīm var piekļūt no jebkuras puses (durvis iespējams pagriezt tieši pret pasažieriem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas), tādējādi līdzbraucēju sagaidīšana būs īpaši silta.

Round Box (Rd-Bx)

Jauniešiem paredzēts kompakts kabriolets.

Īpašo ātruma izjūtu brauciena laikā papildina unikālie abās automašīnas grīdas pusēs novietotie "ceļa virsmas logi" - nelieli stikla paneļi, kas ļauj pasažieriem vērot garām skrejošo ceļu, neriskējot saskarties ar zemi.

Intima

Interjers ieved pasažierus neparastu māksliniecisku formu, materiālu un apgaismojuma pasaulē.

Aicinot līdzbraucēju iekāpt automašīnā, priekšējo pasažieru sēdekli var pagriezt uz ārpusi par aptuveni 80°.

NV200

Braucot uz darbu vai mājup, pasažieriem omu uzlabos salons, kura veidotāju mērķis bijis apvienot efektivitāti ar cilvēcisku pieskārienu. Pielāgojamajā bagāžniekā ir unikāls nodalījums, kurā var ērti ievietot visdažādākos uzņēmējdarbības atribūtus.  Nodalījums sadalīts pielāgojamās paplātēs un kastēs efektīvai specifiska aprīkojuma, materiālu, ierīču un apģērba uzglabāšanai.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām