No 1.decembra samazinās ierobežojumus kravas transporta kustībai rīta stundās

2009. gada 30. novembris plkst. 16:36

Sakarā ar nepieciešamību uzlabot transportlīdzekļu plūsmu Rīgas maģistrālajās ielās un uz tiltiem no 1.decembra tiek samazināts to ielu posmu skaits, kuros kravas transporta kustība ir aizliegta darba dienās no plkst.7.00 līdz plkst.10.00.

Liecina Rīgas domes Satiksmes departamenta sniegtā informācija. Turpmāk  darba dienās no plkst.7.00 līdz plkst.10.00 un no plkst.16.00 līdz plkst.19.00 kravas transportlīdzekļu (ar pilnu masu virs 5t) satiksme būs slēgta: uz Akmens tilta abos virzienos, Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13.Janvāra ielai, 11.Novembra krastmalā, Eksporta ielas posmā no Muitas ielas līdz Rīgas pasažieru ostai, Uzvaras bulvāra posmā no Akmens tilta līdz Valguma ielai.
Darba dienās  no plkst.16.00 līdz plkst.19.00 kravas transportlīdzekļiem (ar pilnu masu virs 5t) satiksme būs slēgta: Mūkusalas ielas posmā no Kārļa Ulmaņa gatves līdz Akmeņu ielai, Akmeņu ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz Jelgavas ielai, Jelgavas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Vienības gatvei, Vienības gatves posmā no Jelgavas ielas līdz Kārļa Ulmaņa gatvei, Valguma ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Uzvaras bulvārim, Raņķa dambī, Daugavgrīvas ielas posmā no Raņķa dambja līdz Lidoņu ielai.