No 26. augusta regulāri avioreisi maršrutā Liepāja - Maskava

2008. gada 07. augusts plkst. 15:19
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Krievijas aviokompānija Atlant-soyuz regulārus tiešos pasažieru pārvadājumus starp Liepāju un Maskavu uzsāks 26. augustā. Ar pirmo reisu no Maskavas atlidos ne tikai Maskavas pašvaldības amatpersonas, bet arī tūrisma firmu pārstāvji, informēja kompānijas pārstāvis Baltijas valstīs Aleksanders Dinuls.

Trešdien, 6. augustā, A. Dinuls, kā arī Krievijas ģenerālkonsuls Liepājā Jurijs Koteļnikovs tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku Gunāru Ansiņu un informēja par kompānijas nodomiem attīstīt šādu regulāru starptautisko reisu. Sākumposmā lidsabiedrība no Maskavas uz Liepāju un atpakaļ nodrošinās trīs lidojumus nedēļā, bet, ja būs veiksmīga sadarbība ar tūrisma firmām un citiem ieinteresētiem uzņēmumiem un potenciālajiem klientiem, lidojumi varētu notikt pat piecas reizes nedēļā.

A. Dinuls uzskata, ka šie reisi interesēs ne tikai klientus, kuri vēlas nokļūt Liepājā vai no Liepājas doties uz Krievijas galvaspilsētu, bet arī tos, kuri dzīvo un strādā Ventspilī, Klaipēdā un citās Kurzemes vai kaimiņvalsts Lietuvas pilsētās. Kompānija rēķinājusi lidojumu izmaksas un varēšot piedāvāt konkurētspējīgas biļešu cenas. Vienā virzienā lidojums varētu izmaksāt no 50 līdz 70 latiem, gala cena šobrīd gan vēl tiek precizēta.

Lidojums ilgs nedaudz vairāk par divām stundām, lidmašīna no Maskavas Vnukovas lidostas izlidos 14.00, bet Liepājas lidostā piezemēsies plkst. 16.00. Aviokompānija sadarbībā ar Liepājas lidostu gatavo pirmā reisa atklāšanas pasākumu, kurā būs uzaicināti potenciālie klienti un masu mediju pārstāvji. Vēl A. Dinuļs informēja, ka biļetes būšot nopērkamas atsevišķās tūrisma aģentūrās. Liepājā tās varēšot iegādāties tūrisma aģentūrā Maks. Pašlaik kompānija risina jautājumus, kas saistīti ar biļešu iegādes nodrošināšanu internetā.

Jau ziņots, ka starp Liepāju un Maskavu lidos Embraer 120 lidmašīnas ar 30 pasažieru vietām.
Foto: Liepājas dome

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām