No lidostas Rīga lidojumus sāks lidsabiedrība UTair Aviation

Autors: Elīna Pankovska
2010. gada 30. jūlijs plkst. 17:33

Augusta vidū starptautiskajā lidostā Rīga darbu sāks Krievijas aviokompānija UTair Aviation, kas reizi dienā veiks lidojumus starp Rīgu un Maskavu – Vnukovas lidostu.

Lidojumus UTair Aviation uzsāks 17.augustā. Lidojuma ilgums būs viena stunda un četrdesmit minūtes. Lidojumus UTair veiks ar CRJ tipa lidmašīnām. Līdz šim starp Rīgu un Maskavu regulāru aviosatiksmi nodrošināja lidsabiedrība airBaltic un Krievijas aviokompānija Aeroflot.

Vnukovo lidosta Maskavā ir UTair bāzes lidosta, no kuras lidsabiedrība katru dienu veic vairāk kā 100 lidojumus uz 60 Krievijas un citu valstu pilsētām.

Pērn UTair pārvadājis 3,8 milj. pasažieru un šobrīd tā ir viena no piecām lielākajām lidsabiedrībām Krievijā, kā arī lielākā helikopteru kompānija valstī. Iekšzemes aviopasažieru pārvadājumos UTair Krievijā ir līdere.

UTair flotē ir 176 lidmašīnas. No tām 16 Boeing 737-500, divas Boeing 757-200, 17 ATR tipa lidmašīnas, piecas – CRJ tipa lidmašīnas. Pārējās lidmašīnas UTair flotē ir TU-154, TU-134, kā arī AN tipa lidmašīnas, kas tiek izmantotas lidojumiem Krievijas iekšzemes lidojumiem.