No Liepājas uz Rīgu varēs lidot par 10Ls

2007. gada 03. aprīlis plkst. 15:05
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Latvijas aviosabiedrība airBaltic no 7. maija atklās divus tiešos reisus dienā no Rīgas uz Liepāju. Biļešu cena lidojumam no Liepājas uz Rīgu būs 10.00 LVL.

airBaltic prezidents Bertolts Fliks komentē: "Mūsu kompānijai šis ir liels un nozīmīgs solis, jo pēc iepriekšējiem lidojumiem esam guvuši labu pieredzi. Mēs šobrīd ne tikai atklājam divus reisus dienā uz Liepāju - plānošanas stadijā ir maršruti no Liepājas uz Kopenhāgenu un Hamburgu, taču mūsu ieceres ir vēl plašākas. Mēs esam ļoti gandarīti, jo šis ir pirmais nopietnais solis, lai Liepāja kļūtu par nozīmīgu lidostu. Turklāt, airBaltic lidojums ir arī ārkārtīgi svarīgs faktors Kurzemes un Lietuvas ziemeļrietumu reģiona ekonomikas un tūrisma attīstībā."

Reiss no Rīgas uz Liepāju tiks veikts ar Fokker 50 tipa lidmašīnu divas reizes dienā no pirmdienas līdz piektdienai. Plānotais ceļojuma ilgums - 40 minūtes. Šī maršruta vienvirziena biļešu cena lidojumiem no Rīgas uz Liepāju būs 18.60 LVL (ar lidostu nodevām), savukārt biļešu cena lidojumam no Liepājas uz Rīgu būs 10.00 LVL.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām