No Tautas partijas izstājas 11 Salaspils novada grupas biedri

2011. gada 11. februāris plkst. 16:22
Autors: Leta
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Lēmumu par izstāšanos no Tautas partijas (TP) pieņēmuši 11 Rīgas nodaļas Salaspils novada grupas biedri, TP rindas ir atstājušas arī divas šā sasaukuma domes deputātes, aģentūru LETA informēja Salaspils novada domes Sabiedrisko attiecību daļā.

Lēmums tiek skaidrots ar atbalstu domes priekšsēdētāja Raimonda Čudara (V) sāktajai uzņēmuma SIA Salenergo koģenerācijas stacijas un pašvaldības SIA Salaspils siltums sadarbības izvērtēšanai, kas izraisīja šķelšanos Salaspils novada domē pārstāvēto TP deputātu vidū.

Par priekšsēdētāja Čudara atbalstīšanu Salaspils siltuma problēmas risināšanā no TP nekavējoties tika izslēgta deputāte, priekšsēdētāja otrā vietniece Malda Caune, kura līdz izslēgšanai bija arī TP Rīgas nodaļas valdes locekle.

Čudara sāktā SIA Salenergo koģenerācijas stacijas un pašvaldības SIA Salaspils siltums sadarbības izvērtēšana ir izraisījusi viņa nu jau bijušā pirmā vietnieka, arī bijušā domes priekšsēdētāja Jura Putniņa (TP) atkārtotus, bet neveiksmīgus mēģinājumus panākt Čudara atstādināšanu no ieņemamā amata.

Līgums ar privātās koģenerācijas staciju par siltumenerģijas iepirkšanu tika noslēgts tieši Putniņa vadītā sasaukuma laikā.
19.martā Rīgā, viesnīcas Maritim Park Hotel Riga konferenču zālē, notiks TP 14.kongress, kurā tiks spriests par partijas turpmāko darbību.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām