Nokia piedāvās ar 3D printeri lietotājiem pašiem radīt telefonu vāciņus

2013. gada 18. janvāris plkst. 16:57
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Nokia piedāvās inovatīvu veidu, kā Lumia 820 telefonu lietotāji varēs nomainīt telefona apvalku, ja padomā ir cita krāsa vai nepieciešams triecienizturīgs telefona vāciņš. Proti, Nokia vēlas piedāvāt klientiem iespēju vāciņu pašiem izprintēt ar 3D printeri, informē kompānija. 

«Mūsu Lumia 820 telefoniem ir noņemami apvalki, ko var nomainīt ar citas krāsas telefona «čaulu» vai vāciņu ar īpašu aizsardzību pret putekļiem un triecieniem vai bezvadu telefona uzlādēšanas iespējām,» norāda Nokia pārstāvis Džons Nīlands (John Kneeland).

Viņš skaidro, ka papildus iespējai aizvietot telefonu apvalkus ar citiem, klāt nāk arī iespēja lietotājiem pašiem šos apvalkus izprintēt 3D printerī. «Mēs gatavojamies laist klajā 3D veidnes, printēšanas specifikāciju, rekomendētos materiālus – visu, kas klientam nepieciešams, lai izprintētu jaunu Nokia vāciņu,» stāsta kompānijas pārstāvis.

Realizējot šo ideju, Nokia kļūs par pirmo telefonu ražotāju, kas pievērsīsies 3D printēšanas potenciālam.

Tāpat Nokia pārstāvis norāda, ka nākotnē varētu būt iespējams piedāvāt personalizētus telefonus, kas būtu pielāgoti noteiktu kompāniju vai cilvēku grupu vēlmēm, un ko klienti paši varētu izprintēt. Tie varētu būt, piemēram, ūdensizturīgi, naktī spīdoši telefonu vāciņi vai «čaulas» ar pudeļu attaisāmo un citi.

 

Dalies ar šo rakstu