Nolaižoties sadeg lidmašīna

2007. gada 07. marts plkst. 10:38
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Indonēzijas iedzīvotājus pēc vakar notikušās zemestrīces piemeklējusi vēl viena nelaime - nolaižoties Yogyakartas lidostā, sadegusi lidmašīna, kurā atradās 140 cilvēki, ziņo CNN.

Ziņas par mirušajiem cilvēkiem pagadām ir pretrunīgas. Saskaņā ar Indonēzijas aviooperatora Garuda Airlines sniegto informāciju lidmašīnā atradās 133 pasažieri un 7 lidmašīnas apkalpes darbinieki. Starp pasažieriem bija Austrālijas amatpersonas un Austrālijas mediju pārstāvji. Vairāki cilvēki esot izglābušies. Cilvēki, kuri sēdējuši lidmašīnas priekšpusē bijuši pēdējie, kuri varējuši tikt laukā no degošās lidmašīnas. Tieši lidmašīnas priekšpusē esošajā biznesa klasē sēdējuši Austrālijas vēstniecības Džakartā, kā arī Austrālijas federālās policijas un gaisa spēku pārstāvji. Žurnālisti no Sydney Morning Herald un televīzijas brigāde no 7 Network esot sēdējuši lidmašīnas aizmugurē.

Boeing 737-400 atradās ceļā no Džakartas uz Yogyakartas lidostu.

Tiekot noliegta iespēja, ka tā bijusi sabotāža. Ticamākais avārijas iemesls esot lidmašīnas nobraukšana no skrejceļa.

Lidmašīna bija 8-9 gadus veca.

Indonēziju pēdējā laikā piemeklējušas daudzas nelaimes. Janvārī pazuda Adam Air lidmašīna, kurā atradās vairāk kā 100 pasažieri un vēl apkalpes locekļi, bet decembrī, grimstot prāmim, noslīka vairāki simti cilvēku. Savukārt vakar Indonēzijā notika spēcīga zemestrīce.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām