Nordea piešķir 3 miljonus eiro Saldus mežrūpniecībai

2011. gada 28. februāris plkst. 14:07
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Nordea banka piešķīrusi 3 milj. eiro aizdevumu mežizstrādes un kokrūpniecības uzņēmumam a/s Saldus mežrūpniecība apgrozāmo līdzekļu nodrošināšanai.

Par bankas aizdevu plānots nodrošināt savlaicīgu krājumu iepirkšanu, palielinot pārdošanas apjomus un apgūstot jaunus tirgus.
«Mūsu uzņēmumam piešķirtais finansējums nāk īstajā laikā - esam palielinājuši ražošanas jaudas, darbavietu skaitu, tādēļ apgrozāmo līdzekļu pieejamība uzņēmuma attīstībai ir būtiska,» atzīmē a/s Saldus mežrūpniecība valdes priekšsēdētājs Jānis Bertrāns.

DB jau rakstīja, ka uzņēmums pērnā gada pirmajos trīs ceturkšņos guva peļņu 115,7 tūkst. Ls apmērā. Jāpiebilst, ka attiecīgo periodu 2009.gadā uzņēmums spēja noslēgt vien ar 2,2 tūkst Ls lielu peļņu. Ļoti strauji – par 122% līdz 14 milj. Ls – pieauga arī uzņēma apgrozījums.

A/s Saldus mežrūpniecība Latvijā darbojas vairāk nekā desmit gadus. Tas ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem pēc apjoma mežizstrādē. 95% no uzņēmumā saražotās produkcijas tiek realizēta ārpus Latvijas robežām.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām