Norvēģu investoru īpašumu portfeli Baltijā pārvaldīs Newsec

2011. gada 03. maijs plkst. 12:37
Dalies ar šo rakstu

Norvēģijas investīciju fondu grupa izvēlējusies Ziemeļvalstu konsultāciju kompāniju Newsec par tās 145 milj. eiro vērtā nekustamā īpašuma portfeļa pārvaldnieci Ziemeļu un Baltijas reģionā, informē PropertyEU.info.

Šo īpašumu portfeli veido 36 īpašumi, tostarp 23 Norfa un deviņi Maxima supermārketi, trīs loģistikas centri netālu no Viļņas un Durapart ražotne pie Paņevežas.

Tāpat tajā ir divi zemes gabali kādreizējās Tauro alusdarītavas teritorijā Viļņas centrālajā daļā. Tur ir iespējas uzbūvēt ap 40 tūkst. m2 lielu kompleksu, kurā varētu būt komerciāla rakstura būves un mājokļi.

Globālā ekonomiskā lejupslīde ir negatīvi ietekmējusi norvēģu investoru ieguldījumu peļņas rādītājus Baltijā, tāpēc tagad, lai atjaunotu uzticību Lietuvai un Baltijas reģionam kopumā, meklēts aktīvs pārvaldnieks, kam jāpaaugstina īpašuma portfeļa vērtība, izteicies Norvēģijas investīciju fondu grupas vadītājs Džons Afsets (John Afseth).

Pašlaik Newsec Baltijas valstīs pārvalda 115 īpašumus ar kopējo platību 620 tūkst. m2.

Panāktā vienošanās rāda, ka eksperimentu laiks Baltijas nekustamā īpašuma tirgū ir beidzies, sacījis Newsec Baltijas reģiona vadītājs Ričards Čepass (Ričardas Čepas). Tirgus paliekot profesionālāks, un kompānijas kā sadarbības partnerus tagad meklējot specializētus īpašumu pārvaldīšanas uzņēmumus.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām