Nosauc iespējamos VUGD priekšnieka amata kandidātus

2011. gada 23. februāris plkst. 12:32
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Nosaukti pieci iespējamie Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka amata kandidāti, liecina informācija Iekšlietu ministrijas mājaslapā.

To starpā minēti – VUGD Operatīvās vadības pārvaldes priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Oskars Āboliņš; Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas direktors Normunds Plēgermanis, VUGD priekšnieka vietnieki Māris Ziemelis un Intars Zitāns.

Kandidāti nosaukti iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces, ministrijas valsts sekretāres Ilzes Pētersones un VUGD priekšnieka Ainara Penča tikšanās laikā ar Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāju Juri Kalniņu.

Kā būtiskākie kritēriji kandidātiem minēti: spēja komunicēt ar sabiedrību, kā arī autoritāte darbinieku vidū. J.Kalniņš uzsvēra, ka jaunajam VUGD priekšniekam būs nepieciešams aktīvi sadarboties ar reģioniem.

Jāatgādina, ka A. Pencis pieņēma lēmumu doties izdienas pensijā, tomēr pēc ministres lūguma līdz 1. aprīlim turpinās darbu, lai sekmīgi novadītu plūdu koordinācijas pasākumus.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi