Noskaidrots iPad Mini ieguvējs; vislielākā atzinība - JZ Microphones

2013. gada 10. oktobris plkst. 13:19
Autors: Db.lv
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

db.lv sekotāji sociālajā portālā facebook.com tika aicināti iesūtīt biznesa veiksmes stāstus, kas iedvesmo lieliem darbiem arī citus. Visvairāk Like izpelnījās Daniela A. iesūtītais variants: «Ja ņem vērā tikai vietējos uzņēmējus, tad viennozīmīgi JZ microphones. Cilvēks no nekā radīja uzņēmumu, kura produktus izmanto lielākie/labākie pasaules mākslinieki.»

Otrs populārākais veiksmes stāsts pēc db.lv lasītāju domām ir Laura Liberta un Agra Tamaņa radītais sociālās saziņas portāls draugiem.lv. «Sociālais portāls ir ļoti veiksmīgs, pelnošs un dažkārt pat labāks par Facebook. Noteikti veiksmīgākais Latviešu IT projekts,» norāda idejas iesūtītājs Toms Jankovskis.

Atzinīgi novērtēts arī Toms Ērenpreiss un Ērenpreiss velosipēdi. «Atjaunojis vienu no Latvijas leģendām – Ērenpreiss velosipēdu. Jau paspējis īsā laikā iegūt lielu atzinību un popularitāti gan Latvijā, gan ārzemēs.Ir uzsācis sadarbību ar partneriem Lielbritānijā, Zviedrijā, Šveicē, Igaunijā, Vācijā, Krievijā, Dānijā, Singapūrā, Itālijā. Šogad ražošana tiek paplašināta – uzlaboti līdzšinējie un izveidoti pilnīgi jauni modeļi, saražota lielāka tirāža un uzsākts darbs pie velo aksesuāru līnijas,» uzņēmēju uzteic Gunta Adamoviča.

Paldies visiem, kas piedalījās konkursā un apsveicam Danielu A. ar iPad Mini* iegūšanu! Par balvas saņemšanu sazināsimies personīgi.

*Konkursu sponsorē VIR2SIM - serviss VIR2SIM ļauj minūtes laikā pieslēgt numurus no 19 valstīm pie jebkuras Latvijas SIM-kartes, lai pieņemtu zvanus no ārzemju klientiem.Vairāk informācijas: https://vir2sim.com/

Dalies ar šo rakstu