Jaunākais izdevums

Trešo pušu loģistikas uzņēmumu grupa VIA 3L noslēgusi līgumu ar loģistikas nekustamā īpašuma attīstītāju Sirin Development par 24 000 m2 noliktavu un biroju telpu nomu Rumbulas loģistikas parkā Latvijā.

Šis uzskatāms par līdz šim lielāko nomas darījumu šogad Baltijas reģionā, norāda nekustamo īpašumu konsultāciju kompānija Colliers, kuras Industriālo un Loģistikas platību aģentūras komanda ir palīdzējusi noslēgt šo nomas darījumu.

"Stratēģiskie ieguldījumi tehnoloģijās, aprīkojumā un darbinieku attīstībā ir radījuši stabilu pamatu izaugsmei. Līdz ar to kopā ar saviem darbiniekiem un ilggadējiem klientiem esam ieņēmuši līderpozīcijas konkurentu vidū, nepārtraukti pilnveidojot procesus, lai apmierinātu uzņēmējdarbības vides vajadzības. VIA 3L Latvia turpinās sniegt moderno noliktavu pakalpojumus Latvijā, un līdz ar jauno noliktavu uzņēmums var kļūt par centrālo Baltijas noliktavu, kas sniedz pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu, tostarp muitas statusa noliktavas procedūras un starptautisko kravu ekspedīciju. Mūsu mērķis ir kļūt par centrālo noliktavu Baltijā ar galveno biroju Rīgā, un tagad mums ir iespējas šo mērķi īstenot," saka Raimonds Krampāns, VIA 3L Latvia izpilddirektors.

"Rumbulas loģistikas parka 4. kārta ir veiksmīgi pabeigta, paplašinot parka kopējo platību līdz 90 000 kvadrātmetru. Esam gandarīti, ka viens no vadošajiem trešās puses loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Baltijas reģionā ir izvēlējies mūsu loģistikas parku par savu darbības vietu. Aizvien lielāka priekšroka tiek dota lieliem parkiem, nevis atsevišķām ēkām, un tas atspoguļo to piedāvāto elastību, kas ļauj pielāgoties pēc vajadzības. Lielākos parkos veidojas ekosistēma, kas atvieglo sadarbību starp nomniekiem, un tas palīdz ietaupīt izmaksas. Modernas, ilgtspējīgas noliktavas ne tikai garantē darbības efektivitāti, bet arī nosaka prioritāti darbinieku labklājībai. Rumbulas loģistikas parka stratēģiskā atrašanās vieta, pieejamība un konkurētspējīgās cenas ir padarījušas to par pievilcīgu izvēli dažādiem uzņēmumiem," piebilst SIRIN Development izpilddirektors Laurynas Kuzavas.

"Sekojot tendencei, ka spekulatīvie projekti tiek iznomāti jau attīstības stadijā, ar šo darījumu SIRIN Development ir pilnībā iznomājis Rumbulas loģistikas parka telpas. Ierobežota spekulatīvā attīstība turpināsies visu 2024. gadu, tādējādi turpinot iepriekšējas iznomāšanas tendenci," komentē Kaspars Gražulis, Colliers partneris un Industriālo un Loģistikas platību aģentūras vadītājs.

Sirin Development ir viens no lielākajiem loģistikas nekustamā īpašuma attīstītājiem Baltijā. Saskaņā ar PropertyEU datiem uzņēmums ir viens no Top 20 loģistikas nekustamā īpašuma attīstītājiem Eiropā. Uzņēmums 15 darbības gadu laikā ir attīstījis vairāk nekā 600 000 kvadrātmetru īpašumu un šobrīd pārvalda 324 000 kvadrātmetru loģistikas nekustamā īpašuma Lietuvā un Latvijā. Sirin Development ir uzsācis 120 000 kvadrātmetru platības attīstību Viļņā, Kauņā, Rīgā un Tallinā un iesniegs to tirgū līdz 2024. gadam.

26 000 kvadrātmetru platība ir plānota netālu no Rīgas lidostas Grenču ielā. Šogad uzņēmums plāno iesniegt tirgū 105 000 kv. m noliktavu telpu.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Turpinot jau aizsākto sadarbību, Luminor banka piešķīrusi 10,4 miljonu eiro ilgtermiņa aizdevumu nekustamo īpašumu attīstītājam Sirin Development, A klases industriālajam parkam Rumbula.

Projekts tika īstenots vairākos posmos, un šobrīd ekspluatācijā ir nodots un jau pilnībā iznomāts ceturtais noliktavu komplekss 28 000 m2 platībā.

Sirin Development ir viens no lielākajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem Baltijā, kas 15 gadu laikā attīstījis nekustamos īpašumus vairāk nekā 600 tūkstošu kvadrātmetru platībā un šobrīd Latvijā un Lietuvā pārvalda nekustamos īpašumus 324 tūkstošu kvadrātmetru apmērā.

Uzņēmums nesen pabeidza ceturto A klases noliktavu kompleksu Rumbulas loģistikas parkā. Visu noliktavu būvniecībā izmantoti energoefektīvi materiāli un metodes, kā arī inovatīvi inženiertehniskie risinājumi, lai noliktavās radītu labus darba apstākļus un samazinātu komunālos maksājumus. Loģistikas parks atrodas Latvijas galveno autoceļu A4, A5, A6 un A7 tuvumā un ir lieliski piemērots uzņēmumiem, kas darbojas visā Baltijas teritorijā.

Komentāri

Pievienot komentāru