Noteiks pieklājīgāko maršruta taksometra šoferi

2006. gada 06. decembris plkst. 16:30

No šā gada 7. decembra līdz 2007. gada 6. februārim Rīgā notiks akcija Pieklājīgais busiņš, kuru organizē Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD), Db.lv informēja dome.

Akcijas Pieklājīgais busiņš norises laikā ikvienam Rīgas iedzīvotājam vai viesim ir iespēja nobalsot par maršruta taksometra vadītāju, kurš ir bijis pieklājīgs un laipns pret pasažieriem, kā arī nobalsot pret vadītāju, kurš ir bijis nelaipns un braucis agresīvi. Akcijas noslēgumā tiks noteikts un apbalvots pieklājīgākais maršruta taksometra vadītājs Rīgā. Arī aktīvākajiem balsotājiem tiks pasniegtas veicināšanas balvas.

Rīgas iedzīvotāji un viesi aicināti novērtēt maršruta taksometru vadītāju darbu, sūtot īsziņu uz numuru 159 (LMT, Tele2), e-pastu uz busins@riga.lv vai vēstules pa pastu Rīgas domes Satiksmes departamentam (Rīgā, Ģertrūdes ielā 36, LV-1011) ar norādi akcijai Pieklājīgais busiņš.

Sūtot vēstules, iedzīvotāji tiek aicināti sniegt atsauksmes par maršruta taksometru vadītāju labajiem darbiem vai, tieši otrādi, pastāstīt, kas nav paticis viņu darbā. Savukārt, sūtot īsziņu, balsotājam jānorāda šofera darba vērtējums PAR vai PRET.
Piedaloties akcijā, balsotājam jānorāda laiks un datums, kad fiksēta konkrētā vadītāja pozitīvā vai negatīvā rīcība, maršruta taksometra Valsts reģistrācijas numurs, maršruts, kā arī Jūsu vārds, uzvārds un telefona numurs.