Atpūta

Ogres pilsētas svētkos atklās kokos ievīto Milža taku

Dienas Bizness, 25.07.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ogres pilsētas svētku ietvaros, 4. augustā, tiks atklāta 600 metrus garā Milža taka, vēsta reģionālais medijs Daugavas balss.

Interesenti to apmeklēt varēs, sākot no 5. augusta.

Ogrē gaisa takas tiek darinātas no trošu, virvju un koka konstrukcijām un izvietotas no astoņu līdz 10 metru augstumā.

Trašu izveidē uzstādītas platformas ap 63 kokiem, to uzstādīšanai tika izmantotas brusas un virves, neizmantojot skrūves un naglas, tādējādi nenodarot kaitējumu kokiem.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ogrē, Zilo kalnu dabas parkā, ir tapis jauns piedzīvojumu parks Milžu taka – no virvju un koka konstrukcijām veidota trase kokos, informē Ogres novada dome.

Piedzīvojumu parku Milžu taka veido trīs loki, kuru kopgarums ir gandrīz 600 metri. Pirmais - mazais - loks sastāv no 19 atrakcijām, kuru konstrukcijas ir pietiekami stabilas un to pārvarēšana neprasa lielu fizisko piepūli un koordināciju. Augstums trases sākuma posmā ir nepilnus divus metrus virs zemes. Otrais loks ir sadalīts divos mazākos lokos attiecīgi ar vidējas grūtības pakāpes atrakcijām. Kopumā to veido 20 atrakcijas, izvietotas uz kalna stāvās nogāzes augstumā no 6 līdz 11 metriem virs zemes. Trešo jeb lielo loku var raksturot kā grūtu, un tas sastāv no 26 atrakcijām, kuras arī dalās divos mazākos lokos, no kuriem pirmais ir vieglāks par otro. Otrajā lokā ir divi nobraucieni - pirmais 30 metrus un otrais 70 metrus garš. Ejot vidējo un lielo loku, dalībniekiem ir iespēja izvēlēties - veikt vienu vai abus loka apļus, atkarībā no apmeklētāja noskaņojuma un fiziskajām spējām.

Komentāri

Pievienot komentāru