Olainfarm iegādājas vēl 12 farmācijas mazumtirdzniecības vietas Latvijā

2011. gada 23. decembris plkst. 9:21
Autors: Ritvars Bīders
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

A/s Olainfarm decembrī ir noslēgusi līgumus par četru farmācijas mazumtirdzniecības uzņēmumu iegādi, iegūstot savā īpašumā 12 farmācijas mazumtirdzniecības vietas. Līdz ar to šobrīd uzņēmumam pieder 30 farmācijas mazumtirdzniecības vietas Rīgā, Pierīgā, Vidzemē, Kurzemē un Latgalē, informē Olainfarm pārstāvis Salvis Lapiņš. AS Olainfarm iegādātajiem farmācijas mazumtirdzniecības uzņēmumiem pieder arī 3 aptieku licences.

Līdz nākamā gada vidum AS Olainfarm plāno Latvijā pārvaldīt 40 aptiekas.

«Latvijā izplatīt medikamentus vissekmīgāk iespējams tad, ja ir tieša pieeja klientiem. Savā farmācijas mazumtirdzniecības vietu tīklā līdz nākamā gada vidum plānojam pārvaldīt jau 40 aptieku. Pēdējos mēnešos esam veikuši nozīmīgas investīcijas, lai tuvotos šim mērķim, un turpinām meklēt un izvērtēt iespējas tīkla paplašināšanai,» AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs piebilst Valērijs Maligins.

Novembrī AS Olainfarm iegādājās 100% kapitāldaļu SIA Ilmas aptiekas un SIA Juko99. Šiem uzņēmumiem kopā pieder 18 farmācijas mazumtirdzniecības vietas Rīgā, Pierīgā, Vidzemē un Kurzemē.

Par nodomu veidot farmācijas mazumtirdzniecības vietu tīklu AS Olainfarm paziņoja jau 2010.gada maijā. AS Olainfarm plāni paredz, ka kopējais pašlaik iegādāto farmācijas mazumtirdzniecības uzņēmumu apgrozījums 2011.gadā sasniegs 7 miljonus latu (9,96 miljonus eiro).

AS Olainfarm ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar gandrīz 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām