Olainfarm realizācija jūnijā pieaug par 27%

2011. gada 14. jūlijs plkst. 17:04
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Zaļu ražotājas a/s Olainfarm produktu realizācija jūnijā pieaugusi par 27%, salīdzinot ar šo periodu pērn, un veido 3,15 milj. Ls, liecina provizoriskie šā gada jūnija rezultāti.

Visstraujākais realizācijas pieaugums novērojams Spānijā, kur tā palielinājusies 111 reizes, Uzbekistānā - par 233% un Krievijā - par 98%. A/s Olainfarm lielākie noieta tirgi jūnijā bijuši: Krievija, Ukraina, Nīderlande, Kazahstāna un Latvija.

Savukārt pirmā pusgada provizoriskais uzņēmuma realizācijas apjoms sasniedzis 17,97 milj. Ls, un tas ir pieaugums par 43%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2010.gadā.

Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada sešos mēnešos vērojams Kanādā, kur tā palielinājusies 36 reizes, Nīderlandē - 9 reizes, Uzbekistānā - par 134%, Ukrainā par 118%, Lielbritānijā - par 100% un Latvijā, kur tā palielinājusies par 49%.

A/s Olainfarm lielākie noieta tirgi šā gada sešos mēnešos bijuši: Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Latvija, Kazahstāna un Lielbritānija.

Uzņēmuma šā gada budžets un darbības plāns paredz, ka tā apgrozījums sasniegs 29,4 milj. Ls, bet peļņa – 5,1 milj. Ls. Saskaņā ar šiem provizoriskajiem rādītajiem 2011.gada pirmajos sešos mēnešos ir izpildīti 61% no visam gadam plānotā realizācijas apjoma.

A/s Olainfarm ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs. Šobrīd uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.


 

Dalies ar šo rakstu