Olainfarm rekordpeļņa; pirmo reizi izmaksās dividendes

2011. gada 31. maijs plkst. 17:46
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Olainfarm koncerns ir uzstādījis jaunu peļņas rekordu, pirmajā ceturksnī nopelnot 1,72 milj. Ls, kas ir gandrīz divarpus reizes vairāk nekā iepriekšējā gada pirmajā ceturksnī, DB informē Olainfarm valdes loceklis Salvis Lapiņš, piebilstot, ka šis ir bijis ienesīgākais ceturksnis uzņēmuma vēsturē.

Olainfarm neauditētais peļņas un zaudējumu aprēķins par 2011.gada 1.ceturksni liecina, ka koncerna apgrozījums bija gandrīz 8,2 milj. Ls, kas ir par 34% vairāk nekā 2010.gada 1.ceturksnī un gandrīz par miljonu vairāk nekā 2009.gada 4.ceturksnī, kas līdz šim uzņēmumam bija ceturksnis ar lielāko apgrozījumu.

«Veiksmīgi izvēlētā Olainfarm attīstības stratēģija rezultējas tajā, ka mēs nostiprināmies uzņēmumam galvenajos tirgos, vienlaikus sekmīgi diversificējot produktu portfeli. Līdz ar to mēs droši varam spert nākamo, investoriem nozīmīgo soli un pirmo reizi Olainfarm vēsturē izmaksāt dividendes,» Olainfarm valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins.

2011.gada 1.ceturksnī Olainfarm realizācijas apjomi palielinājās visos galvenajos tā noieta tirgos, izņemot Kazahstānu. Visvairāk realizācijas apjomi šajā laikā ir pieauguši Bulgārijā – par 350%, Baltkrievijā – par 117%, Uzbekistānā – par 87%, Ukrainā – par 80% un Latvijā, kur pieaugums ir 75% apmērā.

Olainfarm 2011.gada budžets un darbības plāns paredz, ka uzņēmuma apgrozījums 2011.gadā veidos 29,4 milj. Ls, bet peļņa būs 5,1 milj. Ls.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām