Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzsākts iepirkšanās centra "Olimpia" rekonstrukcijas noslēdzošais posms, kur kopumā attīstības projektā veiktas investīcijas astoņu miljonu eiro apmērā, informē uzņēmumā.

Rekonstrukcijas laikā tiks slēgts veikals "Rimi", tikmēr citi pirmā un otrā stāva veikali, izklaides parks un ēdināšanas zona būs atvērti apmeklētājiem.

Iepirkšanās centra pārbūve tiks pabeigta līdz maija sākumam, atverot jaunā koncepta "Rimi" un piedāvājot apmeklētājiem ērtākas, modernākas un daudzveidīgākas iepirkšanās un brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Vienlaikus rekonstrukcijas gaitā plānots paplašināt sporta un brīvā laika veikalu piedāvājumu.

Šobrīd kopējā sporta un brīvā laika preču veikalu platība ir 3700 kvadrātmetri, bet pēc "Olimpia" rekonstrukcijas pabeigšanas tām tiks atvēlēti 5500 kvadrātmetri, paplašinot divreiz lielāku esošo "Sports Direct" veikalu un atverot brīvā laika preču veikalu "Weekend".

"Olimpia" kopējā tirdzniecības platība ir aptuveni 25 000 kvadrātmetri, un tā īpašnieks ir investīciju kompānija "Grinvest", kas darbojas galvenokārt privātā nekustamā īpašuma un privātā kapitāla ieguldījumu jomā Baltijā.

Jau ziņots, ka 15.janvārī ir plānots sākt "Rimi" veikala tirdzniecības centrā "Olimpia" rekonstrukciju, kas esošo veikalu tīklā būs apjomīgākā rekonstrukcija.

Veikala atvēršana pēc rekonstrukcijas plānota 2023.gada maijā. Rekonstrukcijas laikā "Rimi" būs slēgts.

Pērn oktobra beigās "Swedbank" piešķīra 17,5 miljonu eiro aizdevumu kompānijai "Grinvest", tai piederošā tirdzniecības centra "Olimpia" saistību refinansēšanai un pārbūvei.

Piešķir 17 miljonus eiro tirdzniecības centram Olimpia 

Tirdzniecības centra Olimpia īpašnieks Grinvest vienojies ar Swedbank par 17,5 miljonu eiro...

"Grinvest" partneris Antans Danis norāda, ka visus paredzētos renovācijas pasākumus plānots īstenot līdz 2023.gada vidum.

Jau ziņots, ka 2020.gada novembrī "Grinvest" iegādājās tirdzniecības centru "Olimpia" Rīgā un biroju kompleksu "Unicentrs" Valdlaučos no investīciju kompānijas "Partners Group" un "Northern Horizon Capital" kopuzņēmuma "Laurus", kas bija izveidots investīciju veikšanai Baltijas reģiona komercīpašuma objektos. Darījuma summa netika atklāta.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tirdzniecības centra Olimpia īpašnieks Grinvest vienojies ar Swedbank par 17,5 miljonu eiro finansējumu tirdzniecības centra saistību refinansēšanai un arī pārbūvei.

Grinvest šo tirdzniecības centru iegādājās 2020. gada beigās un uzreiz sāka pakāpenisku tā pārveidi un renovāciju.

2023. gada sākumā pirmajā stāvā tiks veikta renovācija, paplašinot veikalu Sports Direct, pilnībā renovējot RIMI lielveikalu, atverot Rīgā pirmo Tradehouse veikalu. Renovācijā un remontdarbos plānots ieguldīt teju 6 miljonus eiro.

Kā uzsver Grinvest partneris Antans Danis (Antanas Danys), "Lēmums iegādāties šo tirdzniecības centru tika pieņemts pandēmijas pašā smagākajā laikā, un daudzi biznesa plānā paredzētie pasākumi bija jāīsteno lielas nenoteiktības apstākļos. Tomēr nu jau esam pārliecināti par tirdzniecības centra piedāvājumu rīdziniekiem. Tāpēc esam gandarīti, ka ar Swedbank finansējuma palīdzību varēsim paātrināt centra pārbūvi un realizēt visus paredzētos renovācijas pasākumus jau līdz 2023. gada vidum."

Komentāri

Pievienot komentāru