Jaunākais izdevums

Tevi varētu interesēt

Dalies ar šo rakstu

Zāļu lieltirgotava SIA «Oribalt Rīga» reģistrējusi jaunu komercķīlu, kuras nodrošinātā prasījuma maksimālā summa ir septiņi miljoni eiro, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Uzņēmums par labu SIA «Luminor Līzings Latvija» ieķīlājis visu mantu, lai nodrošinātu saistības, kas izriet no šogad martā noslēgtā faktoringa līguma.

Ķīlas devējs ir SIA «Oribalt Rīga», bet parādnieki ir Viļņā reģistrētais uzņēmums «Oriola Vilnius, UAB», un Igaunijā reģistrētie «AS Oribalt Tallinn» un «OU Oribalt Estonia».

Komercķīla reģistrēta 3.aprīlī.

«Lursoft» izziņa liecina, ka zāļu lieltirgotavai šobrīd ir aktuālas 17 komercķīlas.

SIA «Oribalt Rīga» dibināta 1994.gadā, un uzņēmums nodarbojās ar zāļu vairumtirdzniecību. 2016.gadā SIA «Oriola Rīga» apgrozījums bija 23,650 miljoni eiro, un tās peļņa pēc nodokļiem bija 430 tūkstoši eiro. Uzņēmums nodarbināja 70 darbiniekus.

SIA «Oribalt Rīga» 100% kapitāla daļu īpašnieks ir SIA «Oribalt Group», kuras dalībnieki ir Somijā reģistrēti uzņēmumi «Taaleri Kasvihuone Oy» ar 40% SIA «Oribalt Group» daļu un «Lanstu Oy» ar 30% daļu, kā arī trīs privātpersonas - Lietuvas pilsonis Audrius Pivoras ar 15% daļu un Latvijas pilsoņi Aļona Zotova un Ronalds Šlosbergs, kuram katram pieder par 7,5% SIA «Oribalt Group» daļu.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Zāļu vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniedzējs farmācijas nozarē SIA «Oriola Rīga» šī gada sākumā mainījis nosaukumu, informē uzņēmuma pārstāvji.

Baltijas valstu zāļu ražotājiem, aptiekām un veselības aprūpes iestādēm SIA «Oriola Rīga» turpmāk būs atpazīstama kā SIA «Oribalt Rīga» un SIA «Panpharmacy» – Latvijā, UAB «Oribalt Vilnius» – Lietuvā un AS «Oribalt Tallinn», OU «Oribalt Estonia» – Igaunijā.

Visus šos uzņēmumus apvieno holdinga kompānija «Oribalt Group», kura nodarbina ap 125 cilvēku un kuras konsolidētais apgrozījums 2017. gadā pārsniedza 60 miljonus eiro. Neskatoties uz nosaukumu maiņu, visu uzņēmumu adreses, reģistrācijas numuri, bankas konti, telefona numuri un kontaktpersonas paliek nemainīgi.

SIA «Oriola Rīga» Dibināta 1995. gada oktobrī. 2017. gadā kompānija sasniegusi apgrozījumu ap 24 miljoniem eiro un nodarbināja ap 60 darbinieku.

Komentāri

Pievienot komentāru