Otrā TEDxRiga konference notiks 13. jūnijā

2013. gada 10. aprīlis plkst. 12:57
Autors: Dienas Bizness
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Otrā TEDxRiga konference, kuras vadmotīvs ir The four elements, notiks senākajā kinoteātrī Rīgā – Splendid Palace - 13. jūnijā.

Konferences tēma šogad ir četri elementi – gaiss, uguns, ūdens un zeme. TEDxRiga konference notiks četrās tematiskajās sesijās – kopā uzstājoties vairāk nekā 20 Latvijas un ārvalstu lektoriem. Katru bloku noslēgs māksliniecisks priekšnesums.

Kā vieni no bloka The Earth (Zeme) lektoriem būs arhitekte Zaiga un uzņēmējs Māris Gaiļi, sesijas The Water (Ūdens) viena no lektorēm būs politoloģe Vita Matīsa, sesijā The Air (Gaiss) uzstāsies bērnu grāmatas un zinātnes centra Zili brīnumi autors Aldis Kalniņš, pēdējā sesijā The Fire (Uguns) kā viens no lektoriem uzstāsies Maskavā dzīvojošais, Mgnoveņija Krievijas televīzijas kanālā Lietus (Дождь) un radiostacijas Sudraba lietus (Серебряный дождь) autors Alekss Dubass.

Šī gada sākumā TEDxRiga komanda izsludināja konkursu Stāstu medības, kurā ikviens varēja pieteikt savu stāstu, kas var mainīt dzīvi, iedvesmot jauniem sasniegumiem, remdēt zināšanu slāpes, dalīties vērtīgā pieredzē vai vienkārši dot iemeslu aizdomāties. Finālā cīnījās četri stāstu iesniedzēji – Māris Resnis, Jūlija Gifford, Pēteris Eriņš un Inese Īris Liepiņa. Žūrija, tiesības uzstāties uz TEDxRiga 2013 skatuves piešķīra Inesei Īris Liepiņai, kuras stāsts būs par to, kā Latvijas sabiedrībai paskatīties mazliet «ārpus kastes».

Konferences oficiālās valodas būs angļu un latviešu valoda. Iepazīties ar konferences norises programmu varēs mājas lapā tedxriga.com, kur pakāpeniski tiks publicēta arī visa informācija par lektoriem.

TEDxRiga galvenie atbalstītāji ir Nordea banka un Lattelecom, pasākumu atbalsta arī Stokholmas Ekonomikas augstskola Rīgā, Latvijas Nacionālā opera, Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā, reklāmas aģentūra DDB Latvija. TEDxRiga informatīvie atbalstītāji ir laikraksti Dienas Bizness un Diena.

Sākot no trešdienas, 10. aprīļa, ikvienam ir iespēja pieteikties uz biļešu iegādi tedxriga.com mājas lapā.
 

Dalies ar šo rakstu