Otro gadu pasniegs Alus gada balvu

2013. gada 02. janvāris plkst. 12:01
Autors: Dienas Bizness
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Rīgas Latviešu biedrības namā 25.janvārī otro gadu pēc kārtas norisināsies alus ražošanas nozares gada nozīmīgākais pasākums – Latvijas Alus gada balvas pasniegšanas ceremonija.

Konkursā piedalīsies visas Latvijas alus darītavas, kuru darbu žūrija izvērtēs sekojošās nominācijās: lielākais alus tirdzniecības kāpums HoReCa grupā, lielākais alus tirdzniecības kāpums veikalu grupā, lielākais kāpums alus eksporta tirgū, gada investors veselīgas vides veidošanā, videi draudzīgākais alus ražošanas uzņēmums, veiksmīgākais alus popularizēšanas notikums publiskajā telpā, gada notikums: etiķete, pudele kārba, oriģinālākais alus kauss/glāze, gada jaunums, gada izaugsmes balva – gada veiksminieks, kā arī balva par mūža ieguldījumu alus nozarē, kas ir jauna nominācija.

Latvijā šobrīd strādā 17 alus darītavas - trīs lielās, kuras apvienojušās Latvijas alus darītāju asociācijā (LADA), un vidējās un mazās alus darītavas, kuras apvienojušās Latvijas alus darītāju savienībā (LADS), kā arī tās, kuras nav piederīgas nevienai nozares organizācijai.

Alus gada balvas organizētājs ir biedrība Alus Brālība, kas ir alus un tā kultūras popularizēšanas organizācija, radīta, lai veicinātu savstarpēju saziņu par noteiktiem alus nozares jautājumiem, kā arī paaugstinātu alus cienītāju kompetenci. Šogad Gada balvu atbalsta arī Viking Malt, kas ir lielākā Baltijas alus iesala kompānija, kā arī Brama –profesionālās ķīmijas un filtru materiālu izplatītājs alus ražotnēs visā Baltijā, kā arī Led Empire.

 

Dalies ar šo rakstu