Owens Corning pabeidzis Paroc Group iegādi

2018. gada 06. februāris plkst. 12:13
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Owens Corning (OC) ir saņēmis visas regulatīvās atļaujas un pabeidzis Paroc Group (Paroc), kas ir viens no Eiropas vadošajiem ugunsdrošas akmens vates izolācijas izstrādājumu un energoefektīvu risinājumu ražotājiem, iegādi.

«Tagad Paroc ir daļa no Owens Corning siltumizolācijas biznesa Eiropā un ārpus tās,» norāda Paroc viceprezidents, izpilddirektors Anderss Dālblums (Anders Dahlblum).

Savukārt, Džulians Frensiss (Julian Francis), Owens Corning Izolācijas biznesa prezidents, skaidro: «Mums bija stratēģisks mērķis paplašināt mūsu produktu portfeli un dažādot mūsu ģeogrāfisko apgabalu, lai labāk apmierinātu mūsu klientu vajadzības un atbalstītu viņu izaugsmi. Paroc iegāde sniedz abus. Tagad mums ir vadošā pozīcija Eiropā un pasaules minerālvates biznesā.»

Owens Corning izstrādā, ražo un tirgo izolācijas, jumtu un stikla šķiedras kompozītmateriālus.

Owens Corning, kas bāzēts Toledo, Ohaio štatā, pērn strādāja ar 5,7 miljardu dolāru tirdzniecības apjomu un 37 valstīs nodarbina aptuveni 19 000 cilvēku. ASV lielāko kompāniju sarakstā - Fortune 500 - uzņēmums atrodas 63 gadus pēc kārtas.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi