Owens Corning par aptuveni 900 miljoniem eiro iegādājas Paroc Group

Autors: LETA
2017. gada 31. oktobris plkst. 20:38

Pasaulē lielākais mākslīgā akmens apšuvumu produktu izgatavotājs «Owens Corning» pirmdien paziņoja, ka parakstījis vienošanos ar privātā kapitāla un investīciju konsultāciju kompāniju «CVC Capital Partners», lai iegādātos vienu no Eiropas vadošajiem energoefektīvu un ugunsdrošu akmens vates izolācijas risinājumu ražotājiem «Paroc Group».

Darījuma summa veidos aptuveni 900 miljonus eiro.

Darījumu, kam nepieciešams saņemt regulatoru apstiprinājumus un ievērot citus ierastos noslēgšanas nosacījumus, paredzēts pabeigt 2018. gada sākumā.

«Esmu ļoti iepriecināts par mūsu jauno sadarbību ar »Owens Corning«,» norādīja «Paroc» vadītājs Kari Lehtinens. «Mēs esam izveidojuši uzņēmumu ar vadošo tirgus pozīciju Eiropā, nodrošinot mūsu klientiem un darbiniekiem pievilcīgas vērtības piedāvājumus. »Owens Corning« palīdzēs mums paplašināties Centrāleiropas un Rietumeiropas tirgos, izmantojot mūsu pašreizējo spēcīgo bāzi kā izaugsmes platformu.»

«Paroc» iegāde paplašinās «Owens Corning» minerālvates tehnoloģijas, palielinās tā klātbūtni Eiropas izolācijas risinājumu tirgū, nodrošinās piekļuvi dažādiem jauniem gala patēriņa tirgiem un paaugstinās uzņēmuma izolācijas biznesa tirdzniecības apjoma īpatsvaru ārpus ASV un Kanādas līdz 35%, skaidro «Owens Corning» .