Pabeidz Smile Taxi īpašnieka Zelta bulta bankrota procedūru

2010. gada 29. septembris plkst. 16:15
Sadaļa: Auto
Dalies ar šo rakstu

Taksometru pakalpojumu sniedzēja Smile Taxi īpašnieka SIA Zelta bulta kreditoru sapulcē ir pieņemts lēmums par uzņēmuma bankrota procedūras pabeigšanu, liecina informācija Maksātnespējas reģistra mājaslapā.

Bankrota procedūra tika uzsākta šā gada 2.februārī, bet pabeigta 9.septembrī. Jāatgādina, ka Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa pagājušā gada 11.novembrī atzina Zelta Bulta maksātnespēju, sākot no pagājušā gada 6.oktobra.

Smile Taxi vadītājs Aleksejs Ignatjevs norādīja, ka šī situācija nekāda gadījuma neietekmē Smile Taxi darbību, jo ar šo preču zīmi strādā arī citas firmas, kuras jau veiksmīgi pārņēmušas Zelta Bultas klientus un saglabā Smile Taxi vietu tirgū.

Zelta bulta maksātnespējas lietu ierisināja degvielas tirgotājs SIA Neste Latvija. Maksātnespēja pret Zelta bultu tika ierosināta, jo uzņēmums nemaksājot rēķinus par degvielu. Zelta bulta esot bijis parādā Neste Latvija jau kopš 2008.gada maija. A.Ignatjeva sniegtā informācija liecināja, ka kompānija palikusi parādā Neste Latvija 3 tūkst. Ls - sākotnēji parāds gan bijis 12 tūkst. Ls.

«SIA Zelta bulta izsaka savu neizpratni par Neste Latvija rīcību, piesakot maksātnespēju tā vietā, lai risinātu sarunas par apmaksas termiņiem un nosacījumiem,» sašutis bija A. Ignatjevs. Degvielas tirgotājs Neste Latvija gan uzsvēra, ka kompānija ļoti ilgi gaidījusi uz parāda nomaksu.
 

Dalies ar šo rakstu