Pabeigta autoceļa Sloka-Talsi posma rekonstrukcija

2017. gada 12. oktobris plkst. 17:09
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Ceļu būves uzņēmums SIA Strabag pēc VAS «Latvijas Valsts ceļi» pasūtījuma pabeidzis autoceļa P128 Sloka – Talsi 24,48 – 32,02 km rekonstrukciju. Kopumā 7,54 km garajā ceļa posmā veikta autoceļa pārbūve, mainot ceļa segumu un labiekārtojot to, informē Strabag Valdes loceklis Pēteris Lejnieks.

«P128 ir viens no mūsu ievērojamākajiem reģionālo ceļu rekonstrukcijas projektiem pēdējā gada laikā. Projekta laikā mēs veicām apjomīgus nederīgās grunts apmaiņas darbus, zemes klātnes ierakuma būvniecību, asfaltbetona segas būvniecību un citus nozīmīgus autoceļa labiekārtošanas darbus,» skaidro Mārcis Gulbis, Strabag projektu vadītājs.

Visā posma garumā tika veikta pilna ceļa segas konstrukcijas pārbūve, izbūvējot 32 632 m3 salizturīgo kārtu, 87 016 m2 šķembu pamatu un virskārtu un 55 730 m2 asfaltbetona segas apakškārtu un dilumkārtu, kā arī uzstādot metāla drošības barjeras (1556m). Ņemot vērā, ka pārbūvējamais posms ietver divas apdzīvotas vietas, tika veikta arī gājēju celiņu būvniecība Apšuciemā un Plieņciemā.

Kompānija informē, ka būvdarbi tika veikti laika periodā no 2016. gada 11. jūlija līdz 2017.gada 27.jūnijam. 2017. gada 19. septembrī pabeigta ceļa nodošanas procedūra būvdarbu pasūtītajam VAS «Latvijas Valsts ceļi».

Strabag ir ceļu būves uzņēmums, kurš specializējas ceļu, komerciālo un industriālo būvju un lidlauku infrastruktūras izbūvē, rekonstrukcijā un remontā, kā arī veic sporta un atpūtas, vides un citu speciālo būvju celtniecību un remontu. Uzņēmums nodarbojas arī ar asfalta ražošanu tai piederošajās asfalta ražotnēs Latvijā. SIA Strabag kopā ar AG Strabag pieder Austrijas SE Strabag grupai.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām