Pabriks: jāveido lielu, centriski orientētu partiju

2011. gada 31. janvāris plkst. 8:47
Autori:
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Vienotības biedri uzskata, ka ir jāatrod veids kā vienoties, lai neviens nejustos atstumts, raidījumā 900 sekundes norādīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Viņš arī piebilst, ka patlaban nenotiek cīņa starp Solvitu Āboltiņu un Ģirtu Valdi Kristovski par Vienotības vadītāja amatu. Ministrs uzskata, ka visam «punktu uz i» saliks Vienotības konference, kas gaidāma agrā pavasarī.

A.Pabriks arī atzīmēja, ka diez vai kāda no trim partijām uz nākamajām vēlēšanām gribētu iet atsevišķi. Tāpēc būtu jāizveido lielu, centriski orientētu partiju, līdzīgā kā Igaunijā.

Runājot par gaidāmajām Prezidenta vēlēšanām, A.Pabriks norāda, ka viņš labprāt redzētu Valdi Zatleru Prezidenta amatā arī otrajā termiņā. Savukārt uz jautājumu par Vienotības viedokli ministrs bilda, ka patlaban kopēja viedokļa neesot.

Taču svarīgi esot vairāk informēt un iesaistīt sabiedrību, lai prezidenta ievēlēšanas process kļūtu caurspīdīgāks un neatkārtotos «zooloģiskie dārzi un tumšās istabas», kur tiek lemts par to, kas būs nākamais Valsts prezidents.

A.Pabriks gan piebilst, ka viņš ir pret tiešajām vēlēšanām, jo tas nozīmētu arī konstitucionālas izmaiņas.

 

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām