Pabriks: tie, kas strādā par 100 vai 300 latiem, nav muļķi

2011. gada 04. marts plkst. 9:33
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Tie, kas strādā par 100 vai 300 latiem, nekādā gadījumā nav muļķi, norāda aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Jāatgādina, ka aizsardzības ministrs,komentējot algu celšanu premjera birojā, LNT ziņās norādīja, ka konsolidācija nenozīmē tikai to, ka valstis var vadīt tikai muļķi. Un par 100 latiem varot strādāt tikai muļķi. No šāda viedokļa skatoties, tas ir mūsu visu interesēs, lai valsts pārvaldē mēs tomēr paturētu spējīgus cilvēkus.

«Esmu uz sevi par to dusmīgs, ka sarunā ar žurnālistiem zaudēju savaldību. Tas nav attaisnojams nevienam, sevišķi politiķim,» Dienai uzsver A.Pabriks. Viņš arī piebilst, ka izteikums, ka par 100 latiem strādājot muļķi, neesot bijis aizskārums tiem, kam ir mazas algas.

Tas esot bijis domāts, ka atbildīgās pozīcijās kā privātajās, tā valsts struktūrās esot ļoti grūti uz ilgāku laiku piesaistīt labus speciālistus par mazu samaksu. Viņi, visdrīzāk, aiziešot darbā kaut kur ES institūcijās.

15 vai 100 latu pielikšana pie algas krīzes laikā neizskatoties labi, bet, ja grib mazu un efektīvu valsts pārvaldi, esot jānotur valstī nepieciešamie cilvēki un jāatalgo darbs, bez kura nevar iztikt. A.Pabriks piebilst, ka nevajadzētu apvainoties par viņa iepriekšējiem izteikumiem.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām