Pagarina termiņu slēdziena sagatavošanai par audita rezultātiem Rīgas satiksmē

2011. gada 04. marts plkst. 10:45
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) pagarinājis termiņu slēdziena sagatavošanai par Rīgas domes Audita un revīzijas pārvaldes pārbaudes atzinumā norādītājiem faktiem. Lūgumu pagarināt termiņu izteica Rīgas satiksmes valde.

Termiņa pagarinājums esot nepieciešams, lai detalizēti varētu izvērtēt ikviena uzņēmuma atbildīgā darbinieka rīcību, tās atbilstību un tiesisko pamatotību, kā arī sniegtu priekšlikumus par nepieciešamajiem uzlabojumiem.

Slēdziena sagatavošanas termiņš pagarināts līdz 15. martam, informē domes sabiedrisko attiecību nodaļa.
Jāatgādina, ka saistībā ar nepamatoti izmaksātām kompensācijām SIA Rīgas satiksme N. Ušakovs no amata uz laiku atstādināja uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Leonu Bemhenu.

Par RS valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju iecelta RS valdes locekle Irina Feļdmane.

Pagājušajā gadā uzņēmumā tika sākts audits par kompensāciju izmaksāšanu trim bijušajiem valdes locekļiem - Igoram Žagaram, Igoram Volkinšteinam un Egilam Dīriņam, kam kopumā tika izmaksāts 51 tūkstotis latu. Saņemtās kompensācijas ir atmaksātas atpakaļ un uzņēmumam nekādi zaudējumi nav radušies.

Savukārt I. Feļdmanei kopā ar RD Juridiskās pārvaldes vadītāju Jāni Liepiņu tika uzdots sākt pārbaudi par audita rezultātiem, lai konstatētu iespējamo amatpersonu atbildību. Pārbaude bija jāveic līdz šā gada 4.martam.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām