Ražošana

Palielinājies Smiltenes Piena apgrozījums

Žanete Hāka, 05.05.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Piena pārstrādes un siera ražošanas uzņēmuma AS Smiltenes Piens neto apgrozījums pērn pieauga par aptuveni 9% un sasniedza 16,56 miljonus eiro, liecina Lursoft dati.

Uzņēmuma peļņa pēc nodokļu nomaksas pērn sasniedza 720,514 tūkstošus eiro. Uzņēmuma iesniegtajā vadības ziņojumā norādīts, ka pagājušajā gadā uzņēmuma iepirkto izejvielu apjoms bija 31,5 tūkstoši tonnu, kas ir par 6,5% vairāk nekā iepriekšējā pārskata gadā.

Smiltenes Piens pastāvīgi strādā pie tā, lai turpinātu un paplašinātu sadarbību ar esošajiem piena piegādātājiem un piesaistīt jaunus, kā arī palielinātu sadarbību ar rūpnieciskajiem izejvielas piegādātājiem - kooperatīviem un citiem uzņēmumiem. Pērn uzņēmums turpināja veiksmīgu sadarbību ar lielākajiem veikalu tīkliem - Rimi, Maxima, Top, Elvi -, kas nodrošināja Smiltenes Piena produkcijas pieejamību visos Latvijas reģionos.

Smiltenes Piena vadība informē, ka 2015. gadā uzņēmums plāno apgrozījuma līmeni saglabāt tādā pašā līmenī. Tāpat uzņēmums plāno turpināt darbu pie jaunu produktu izstrādes un produktu sortimenta optimizācijas.