Palielinās ekspresvilcienu skaitu no Jelgavas uz Rīgu

2015. gada 26. janvāris plkst. 11:58
Dalies ar šo rakstu

Lai paātrinātu pasažieru nokļūšanu no Jelgavas uz Rīgu, «Pasažieru vilciens» izskata iespēju atsevišķos mazāk pieprasītos reisos samazināt pieturvietu skaitu un nepiestāt Cenā, Dalbē un Atgāzenē, atsaucoties uz pašvaldības sniegto informāciju, vēsta reģionālais medijs Zemgales Ziņas.

«Mūsu uzdevums ir paātrināt vilcienu satiksmi, lai pasažieriem samazinātos ceļā pavadītais laiks. Arī biļešu pārdošanas dati rāda, ka tieši šie reisi ar īsāku braukšanas laiku un mazāku pieturvietu skaitu ir ļoti pieprasīti, tādēļ iecerēts palielināt ekspresvilcienu skaitu,» norāda «Pasažieru vilciena» Mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Miežubrāle, piebilstot, ka atsevišķi vilcienu reisi varētu nepieturēt maz noslogotajās pieturās, kurās pasažieru skaits ir mazāks nekā vidējais pasažieru skaits vienā reisā.

Jau pašlaik ir vairāki tā saucamie ekspresreisi, kuros elektrovilciens nepiestāj visās pieturās, un virzienā uz Rīgu pašlaik tādi ir trīs (ar atiešanas laiku no Jelgavas pulksten 7.51, 17.46, 18.48), savukārt virzienā uz Jelgavu – viens (ar atiešanas laiku no Rīgas pulksten 5.26).

«Pasažieru vilciens» norāda, ka tāpat joprojām tiks saglabāti reisi, kuros vilcieni pietur visās, arī mazajās pieturvietās.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām