Reklāmraksti

Palīgs biznesa tēla attīstībai

MixMax, 06.06.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ja jums liekas, ka ir labi, tad, iespējams, tā arī ir, bet vienmēr var labāk.

Kā tieši Mix Max var būt palīgs jūsu biznesā, hobijā vai ikdienā?

Biznesa veidu ir neskaitāmi daudz. Katrs biznesa attīstītājs veicina sava uzņēmuma tēlu, rūpējas par kvalitāti un klientu apmierinātību. Lai uzņēmumu padarītu atpazīstamāku, interesantāku un konkrētai mērķauditorijai saistošāku, ir jārūpējas par kompānijas tēlu.

Daudzi uzņēmumi piedalās semināros, rīko tos, brauc uz izstādēm, tiekas ar klientiem, raksta e-pastus utt. Saskarsmē ar potenciālo klientu, vienalga, kurā vietā tas būtu - jūsu birojā, izstādē vai brīvā dabā, pirmais iespaids ir vizuālā komunikācija, jo tikai pēc tās nāk uzruna un turpmākā komunikācija. Varbūt skan mazliet filozofiski, bet, ja runājam detalizētāk, tad kā piemēru minēsim kādu izstādi vai privātu semināru.

Tie, kuri ir bijuši izstādēs, noteikti ir pamanījuši, ka katrs uzņēmums cenšas sev piesaistīt uzmanību, lai aprunātos ar tās apmeklētājiem. Bet jautājums ir, kas tieši piesaista apmeklētāju, lai tas pieiet pie jūsu stenda vai ieietu jūsu veikalā, vai vispār atcerētos jūs arī pēc sarunas vai apmeklējuma beigām? Lai kā varbūt dažiem nepatīk šis vārds “reklāma”, bet tieši pašreklāma ir tā, kas veicina uzņēmuma atpazīstamību.

Mix Max piedāvā pilnīgu jūsu uzņēmuma tēla noformēšanu, dizaina materiālu izstrādi, individuālu konstrukciju izgatavošanu, reklāmas stendu izgatavošanu utml.

Mix Max iespējams iegādāties dažādus reklāmas materiālus un ne tikai.

Populārākās preces, ko uzņēmēji un privātpersonas pasūta Mix Max:

Reklāmas stendi biznesam

Foto sienas

Izstāžu stendi

Valstu un uzņēmumu karogi

Uzlīmes un skatlogu aplīmēšana

Karogu masti

Pasākumu teltis

Tas, protams, nav viss, bet vairāk informācijas iegūsiet, apmeklējot www.mixmax.lv

Komentāri

Pievienot komentāru