Panorama Plaza dzīvokļus nosola bankas uzņēmums

2011. gada 05. aprīlis plkst. 14:23
Dalies ar šo rakstu

Nule notikušā pazīstamā projekta Panorama Plaza attīstītāja – maksātnespējīgās SIA Latmes Building dzīvokļu izsolēs realizēti visi 10 piedāvātie īpašumi.

Tos nosolīja bankas nekustamā īpašuma struktūra, informēja maksātnespējīgās SIA Latmes Building administrators Aigars Lūsis.

Izsolīti desmit dzīvokļi (īpašuma domājamās daļas no daudzdzīvokļu mājas un zemesgabala) Lielirbes ielā 13, Rīgā – vienā no Panorama Plaza «torņiem». Dzīvokļu platība svārstās ap 90 m2, bet viens no izsolāmajiem dzīvokļiem ir 67,8 m2 liels. Izsoles sākumcena bija 64 – 68 tūkstoši latu atkarībā no dzīvokļa.

Tikmēr 6. maijā paredzēta nākamo desmit labiekārtotu dzīvokļu pirmās izsoles. Tajās tiks piedāvāti 67 – 68 m2 un aptuveni 90 m2 lieli dzīvokļi, kuru sākumcena ir nedaudz virs 51 un 71 tūkst. latu.

Atsevišķi tiks izsolīts trešais puspabeigtais Panorama Plaza «tornis». Pašlaik tiek gatavots vērtējums.

Db.lv jau ziņoja, ka pagājušā gada pavasarī pasludināta Panorama Plaza attīstītāja SIA Latmes Building maksātnespēja. Iepriekš uzņēmumam bija apstiprināts ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process. Maksātnespējas process ierosināts, jo parādnieks nav pildījis iepriekš apstiprināto plānu.

Latmes Building darbību Latvijas nekustamā īpašuma tirgū sāka kā Turcijas un Latvijas kopuzņēmums, bet kompleksa Panorama Plaza būvniecība sākta 2005. gadā. Tā ir viena no pamanāmākajām jaunbūvēm Pārdaugavā, netālu no t/c Spice. Pašlaik kompleksā ir pabeigtas divas dzīvojamās augstbūves un darījumu centrs gar Lielirbes ielu. Trešā torņa celtniecība šobrīd ir «iesaldēta», bet ceturtais tornis vēl nav sākts. Pēc projekta mājas lapā pieejamās informācijas, kopējās projekta izmaksas ir ap 150 milj. eiro. Projektu līdzfinansēja a/s Swedbank.

Pēc kompānijas Rent in Riga datiem, Panorama Plaza ir viens no populārākajiem projektiem dzīvokļu īrei.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām