Papildināta - Bite iegādājas uzņēmumus Stream Networks un Latnet Serviss

2017. gada 16. novembris plkst. 11:43
Autors: Rūta Lapiņa
Dalies ar šo rakstu

Mobilo sakaru operators «Bite Latvija» («Bite») ir parakstījis 100% kapitāldaļu pirkuma līgumu par «Stream Networks» un tā meitasuzņēmuma «Latnet Serviss» iegādi, informē «Bites» vadītājs Latvijā Kaspars Buls.

Ziņa papildināta ar Konkurences padomes komentāru 6. rindkopā

««Stream Networks» un «Latnet Serviss» ir veiksmīgi uzņēmumi ar kvalitatīviem IKT pakalpojumiem, augstas kvalifikācijas speciālistiem un ievērojamu pieredzi biznesa klientu apkalpošanā. Apvienojot spēkus, mēs varēsim integrēt mobilo sakaru pakalpojumus ar moderniem IKT risinājumiem, piemēram, optisko internetu, IP telefoniju, video novērošanu, mākoņpakalpojumiem un citiem mūsdienās aktuāliem biznesa pakalpojumiem, piedāvājot biznesa klientiem pilna servisa pakalpojumus,» norāda Buls.

Uzņēmums informē, ka «Latnet Serviss» un «Stream Networks» komanda un tās līdzšinējais vadītājs Edgars Ricevs turpinās darbu apvienotajā uzņēmumu struktūrā. Viņš arī turpinās darbu «Stream Networks» un «Latnet Serviss» valdēs kā to priekšsēdētājs.

Ricevs norāda, ka tiks turpināts iesāktais attīstības ceļš, un darījums ļaus attīstīties vēl straujāk, papildinot pakalpojumu portfeli ar jauniem, inovatīviem pakalpojumiem. Viņš atzīmē, ka ieguvēji būs visi.

Darījuma noslēgšanai vēl gan nepieciešama Konkurences padomes atļauja, un tā summa netiek atklāta.

Konkurences padomes (KP) komunikācijas speciāliste Paula Vilsone biznesa informācijas portālam db.lv pastāstīja, ka KP ir saņēmusi ziņojumu par uzņēmumu apvienošanos. Pašlaik tā vērtē vai saņemtā informācija ir pietiekama, lai sāktu potenciālā darījuma izvērtēšanu. Gadījumā, ja KP nebūs nepieciešama papildu informācija, tad 30 dienu laikā tā varēs sākt apvienošanās ziņojuma izvērtēšanu, kas var aizņemt vēl 3-4 mēnešus.

SIA «Stream Networks» ir dibināta 2007.gadā. SIA «Latnet Serviss», kas ir viens no Latvijas interneta pamatlicējiem, tika iegādāts 2014. gadā. Pašlaik «Stream Networks» un «Latnet Serviss» apvienotajā uzņēmumā strādā 48 darbinieki, kuri apkalpo vairāk nekā 2500 klientu Latvijā, no kuriem lielākā daļa ir korporatīvie klienti. Uzņēmumu grupas kopējais konsolidētais apgrozījums 2016.gadā bija 5,5 milj. eiro.

«Bite» mobilo sakaru pakalpojumus Latvijā nodrošina 12 gadus. 2017.gada pirmajos deviņos mēnešos uzņēmums ir investējis tīkla infrastruktūrā, tehnoloģijās un klientu servisā vairāk nekā 9 miljonus eiro. Šobrīd «Bitei» visā Latvijā ir 733 bāzes stacijas un «Bites» komandā strādā vairāk nekā 600 darbinieku.

LASI ARĪ:

FOTO: Mobilo sakaru operatora Bite birojs ar slidkalniņu

Bite savu mobilās televīzijas pakalpojumu plāno sākt piedāvāt nākamgad

Dalies ar šo rakstu