Tirdzniecība un pakalpojumi

papildināta: A Aptieka maina nosaukumu un konceptu

Dienas Bizness, 04.06.2015

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Aptieku tīkls A Aptieka uzsāk jaunu uzņēmuma attīstības posmu un maina savu identitāti un nosaukumu uz jaunu – Apotheka. Nozīmīgās izaugsmes ietvaros uzņēmums ir arī radījis jaunu aptiekas konceptu, kas maina Latvijā līdz šim ierasto aptieku biznesu būtību, teikts paziņojumā medijiem.

Jaunā koncepta izveidei, zīmola maiņai, farmaceitu apmācībām klientu apkalpošanā un 10 aptieku pārveidošanā par Apotheka investēti 350 000 eiro. Apotheka ir pirmais aptieku tīkls, kas bez recepšu un bezrecepšu medikamentiem piedāvā ikvienam visu nepieciešamo veselības un labas pašsajūtas bagātināšanai un augstvērtīgai skaistumkopšanai, tajā skaitā farmaceitu konsultācijas īpašos veselības kabinetos un sejas ādas pārbaudi.

«Jaunās uzņēmuma identitātes un Apotheka koncepta izstrādei un ieviešanai, kā arī farmaceitu apmācībā šogad kopumā investēsim vairākus simtus tūkstošus eiro, un esmu pārliecināts, ka šāda izaugsme mums ļaus nostiprināt tirgus pozīcijas Latvijā. Šobrīd jau ir atvērtas septiņas Apotheka Rīgā un šī gada laikā savas durvis vērs vēl trīs Apotheka aptiekas. Līdz šim saņemtā kientu atzinība par jauno konceptu ļauj ar pārliecību apgalvot, ka tāpat kā Igaunijā arī Latvijā jaunais koncepts būs veiksmīgs,» saka Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.Igaunijā Apotheka koncepts ir ieviests jau vairāk nekā desmit aptiekās. Kopumā ar zīmolu Apotheka Igaunijā darbojas vairāk nekā 180 aptiekas. Latvijā kopumā šogad tiks atvērtas desmit Apotheka aptiekas Rīgā, bet nākamgad durvis vērs pirmās Apotheka arī reģionos.

Apotheka koncepta aptiekās ir ieviestas divas inovācijas. Īpaši izveidotos veselības kabinetos var saņemt farmaceitu konsultācijas bez maksas un noteikt ķermeņa masas indeksu, cukura un holesterīna līmeni. Otrs jaunums ir sejas ādas pārbaudes aparāti, kas nosaka ādas tipu un mitruma līmeni.

Apotheka konceptu izstrādāja Igaunijas interjera arhitektu birojs Ruumilabor LTD. Koncepta galvenā ideja balstās uz Apotheka piecām vērtībām – atvērtība, uzticamība, profesionāla pieeja klientu apkalpošanā, inovācijas un rūpes par klienta veselību un labsajūtu.

papildināta otrā rindkopa

Komentāri

Pievienot komentāru