Bankas

Papildināta - FOTO: Cēsīs atklāts pirmais Luminor finanšu pašapkalpošanās centrs Latvijā

Db.lv, 02.10.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Luminor Cēsīs atklājusi pirmo finanšu pašapkalpošanās centru, informē bankas pārstāvji.

«Centrs ir pielāgots, lai vienkāršotu klientu ikdienu. Esam apvienojuši divas būtiskākās lietas, ko redzam, ka ikdienā novērtē mūsu klienti – iespēju individuāli un ātri veikt finanšu darbības, ko klients var un vēlas izdarīts pats. Tajā pašā laikā saņemt bankas konsultanta padomu, kad tas nepieciešams,» saka Normunds Rudzītis, Luminor privātpersonu segmenta vadītājs.

«Šī gada laikā esam aktīvi strādājuši, lai pabeigtu banku apvienošanās procesus. Esam turpinājuši Luminor biznesu, finansējot nozīmīgus projektus, piesaistot komandai ekspertus un partnerus, kā arī veicot nozīmīgas investīcijas nākotnei,» saka Kerli Gabrilovica, Luminor vadītāja Latvijā.

Uzņēmīgo centrs «Cēsis» atradīsies t/c Maxima Valmieras ielā 17A.

«Šobrīd pētīsim Cēsu pieredzi un ļoti ceram saņemt atgriezenisko saiti, komentārus un ieteikumus uzlabojumiem no mūsu klientiem, lai tad jau tālāk domātu par nākamajiem soļiem. Taču jau šobrīd redzam, ka šis ir labs formāts, lai nodrošinātu pieejamību dažādās Latvijas pilsētās,» norāda N. Rudzītis.

«Šobrīd Luminor Latvijā ir 18 filiāles - Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās. Tomēr redzama tendence kopumā ir, ka ierasto un tradicionālo filiāļu skaits samazinās. Galvenokārt tas skaidrojams jau ar iepriekšminētajiem iemesliem – klientu vēlmes ir dažādas un arī uzņēmumu sniegtais servisa piedāvājums var būt tikpat dažāds. Jau šobrīd no klientiem reģionos saņemam arī interesi par papildus iespējām, tostarp arī telpu izmantošanai biznesa vajadzībām, ko testēšanas režīmā esam iekļāvuši Cēsu pašapkalpošanās filiāles piedāvātajās iespējās,» skaidro bankas pārstāvis.

Tuvākajā laikā plānots arī atvērt jauna koncepta filiāli Rīgā, kurā tiks izmantoti elementi arī no Cēsu filiāles, tomēr plašāk par to banka sola pastāstīt, tuvojoties atvēršanas brīdim.