Būvniecība un īpašums

Papildināta - Par 7 miljoniem eiro būvēs jaunu dzīvokļu kompleksu Jūrmalā

Žanete Hāka, 22.07.2016

Foto: Merks

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Merko Ehitus grupas uzņēmumā ietilpstošais SIA Merks noslēdzis līgumu ar SIA Jasmīnu rezidence par dzīvokļu kompleksa celtniecības darbu veikšanu Jūrmalā, Jasmīnu ielā 10, liecina Merko Ehitus paziņojums Nasdaq Tallinn.

Kopumā tiks būvētas četras ēkas, dzīvokļu skaitam sasniedzot 48. Darbos iekļauta četru trīsstāvīgu ēku celtniecība, iekšējā tīkla un ainavas izveide.

Projektu attīstīs Latvijas nekustamā īpašuma attīstītājs LNK Properties un projekta autors ir Latvijas arhitekts Juris Mitenbergs.

SIA Merks līguma vērtība ir aptuveni 4,9 miljoni eiro plus PVN. Būvniecības darbi sāksies šā gada augustā un noslēgsies 2017.gada augustā.

Projektā kopumā LNK Properties investēs 7 miljonus eiro.

Četru ēku komplekss, ar kopējo platību 4600 m2, izstrādāts tā, lai organiski iekļautos Jūrmalas vidē, pieskaņojot to vēsturiskās apbūves stilam un saglabātu maksimāli daudz koku.

LNK Properties Dzīvojamo nekustamo īpašumu departamenta vadītāja Aleksandra Strode: «Šis ir mūsu devītais dzīvojamās ēkas projekts un jau septītais dzīvojamās ēkas projekts Jūrmalā.»

Arhitektu biroja AB3D vadītājs un projekta autors Juris Mitenbergs norāda: «Lai veiksmīgi iekļautos Jūrmalas apbūves raksturā, esam samazinājuši pieļaujamos apbūves rādītājus un vienas lielas ēkas vietā izveidotas četras virszemē savstarpēji nesavienotas ēkas ar kopēju apakšzemes stāvvietu zem tām. Šis princips ļauj jaunbūvējamiem apjomiem neuzkrītoši izkārtoties starp saglabājamajiem kokiem un radīt kūrortam atbilstošu vidi, ko varēs novērtēt gan pilsētas, gan ēkas iedzīvotāji. Lai attīstītu iepriekšminētos principus, arī ēkas apjomu apdarē ir pielietoti divi dažādi materiāli – divi korpusi ir paredzēti ar iepriekš vecināta koka apdari un divi - ar skujiņā izvietotām flīzēm.Tāpat liela uzmanība projektā ir pievērsta maksimālai esošo koku saglabāšanai un augstvērtīgai apzaļumošanai. Projektā ir saglabāti vairāk nekā četrdesmit esošie koki – tai skaitā teritorijas vidusdaļā – starp ēkas apjomiem,» viņš piebilst.

Komentāri

Pievienot komentāru