Papildināta - Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca izsludinājusi 13 iepirkumus iekārtu iegādei un renovācijai

2017. gada 20. marts plkst. 13:08
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

AS Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca plāno iegādāties vairākas jaunas iekārtas, liecina kompānijas paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kā liecina kompānijas skaidrojums Nasdaq Riga, uzņēmums plāno īstenot projektu Kompleksi risinājumi AS Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīcas energoefektivitātes paaugstināšanai.

Uzņēmums par 95 tūkstošiem eiro iecerējis pirkt abrazīvās attīrīšanas kamera virsmu attīrīšanai pirms krāsošanas. Par 12 tūkstošiem ieplānots iegādāties presi ar matricu komplektu uzgaļu montāžai, bet par 45 tūkstošiem – žāvēšanas krāsni.

Par 250 tūkstošiem eiro uzņēmums plānojis iegādāties hidroabrazīvās griešanas iekārtu, bet par 60 tūkstošiem - kompaundštanci vilces elektrodzinēja statora lokšņu sagatavju izciršanai.
Tāpat izsludināts iepirkums, kurā par 160 tūkstošiem eiro kompānija plāno iepirkt LED tehnoloģijas apgaismes ierīces.

Par 7 tūkstošiem eiro uzņēmums plāno pirkt daudzfunkcionālu metināšanas iekārtu MMA+MIG/MAG+TIG ar Impulsa un divu impulsu metināšanas režīmiem, bet par 60 tūkstošiem - iekārtu liesmas slāpējošo kabeļu izolācijas griešanai un noņemšanai,
Par 58 tūkstošiem eiro kompānija iecerējusi pirkt augstfrekvences strāvas lodēšanas sistēma elektrisko mašīnu tinumu galu lodēšanai, par 147 tūkstošiem eiro - ūdens apkures katlu ražotnes apkures sistēmai, bet par 80 tūkstošiem eiro – gaisa kompresorus.

Tāpat iecerēts renovēt gāzes sadales punktu un gāzes vadu.

Visos iepirkumos piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir 31.marts. Iekārtu piegādes un darbu veikšanas plānotais laiks ir līdz 2019.gada pavasarim.

Projekts tiks īstenots Eiropas Savienības struktūrfondu atbalsta programmas 4.1.1. specifiskā atbalsta mērķa Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē ietvaros.

AS Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca specializējies elektromotoru, ģeneratoru, transformatoru un citas produkcijas ražošanā, kas ir paredzēta dzelzceļu ritošajam sastāvam, metropolitēnam, karjeru pašizgāzējiem, pilsētas sabiedriskajam transportam.  

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām